Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok nálatok, ha összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok nálatok, ha összejövünk és utána bele akarok olvasni a telefonos, messengeres, stbb.. üzeneteidbe?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy ez természetes, hisz csak akkor lenne probléma ha rejtegetni próbálna valamit, mondjuk hogy egy másik pasival irogat.
jún. 3. 14:02
 41/99 anonim ***** válasza:
57%
Abszolút kizáró ok. Az ismerőseimnek maximálisan joguk van “titkolózni” a párom előtt, semmi köze a páromnak ahhoz amit ők csak velem osztottak meg.
jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy azt ugye tudod, hogy lehet törölni üzeneteket/beszélgetéseket, vagy eleve chatelhet valakivel más appban?

Szóval ha átnézted és nem találtál semmit akkor jön a következő féltékenységi roham hogy vajon mit törölt? 🤡

jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 A kérdező kommentje:
Nem, messengersben van olyan, hogy "törölt üzenet" ha törlöd. Ezt direkt erre vezették be.
jún. 3. 16:08
 44/99 anonim ***** válasza:
84%

#43

És? Megmondom hogy elírtam valamit.

Azt pedig nem jelzi a messenger hogy viberen kivel írogatok.

Mondjuk eleve nem a messengerről írtam, sok chat app van. Van ahol maguktól eltűnnek az üzenetek nyom nélkül, manuálisan törölni kell.

jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 A kérdező kommentje:
Akkor egyből dobnálak. Ez nagyon gyanús viselkedés. Ilyenért nem töröl ki senki üzenetet
jún. 3. 16:23
 46/99 anonim ***** válasza:
86%
Neked nem lesz esélyed senkit dobni.
jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
84%

#45

Mármint hogy dobnál bárkit, ha nem tudod hogy használ-e xy alkalmazást?

jún. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 A kérdező kommentje:
Ha látom hogy törölt üzenet van, sus személynél, és nem ad rá magyarázatot, akkor sipirc
jún. 3. 16:38
 49/99 anonim ***** válasza:
87%

Na és a többi? Mi van ha eleve másik appot használ?


Ha már betegesen akarsz rettegni, akkor ne végezz félmunkát!

jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
89%
Még jó hogy ilyen kettyósokat csak a neten látni, és remélhetőleg csak trollkodnak. Hát néznék nagyot ahogy egy ilyen kis kontrollmániás görcs ezt előadja. Körbe is néznék hogy keressem a rejtett kamerákat mert azt hinném hogy valami prank áldozata vagyok (régebben úgy mondtuk: hogy a Kész átverés show áldozata vagyok és mindjárt megjelenik a Jáksó vagy a Sebestyén Balázs 🫣).
jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!