Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen és társain tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen és társain tényleg csak ilyen ribizlik lennének fent?

Figyelt kérdés

A nők 90%-a, akiket feldob, ilyen ribizli kinézetű, sokszor kiélt k.rva fejű, önjelölt instakirálylány nőszemély.

P.csamutogató bikinis kép, edzőtermi kép, snowboard, vitorlás/yacht, "független, tanult nő vagyok, vállalkozó vagyok, szenvedélyem az utazás, gyere az instámra, mert itt keveset vagyok". Egy csomó ehhez még ki meri írni, hogy komoly kapcsolatot keres (bár a többség azért nem).


Vannak azért normálisabbnak tűnő nők is, de elvétve dobja fel őket.


Hol maradnak a visszafogott, normális, "egyszerű", de nagyszerű, mégis csinos és szép, aranyos és okos lányok, akiknek nincs ez a ribizli aurája?


A kérdés lehetne költői is, de nem az. Introvertáltként kb. csak és kizárólag online tudok ismerkedni, de ez rendkívül lassú és fárasztó.

Mit tegyek?


jún. 2. 09:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Ott vannak ők is, csak nem veled meccselnek. De ezt eddig is tudtad.

A diplomás, jó kinézetű, egzisztenciálisan rendbenlévő nők és férfiak egymást keresik.

Mondom ezt úgy, hogy én is híján vagyok ezeknek.

jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

"diplomás, jó kinézetű, egzisztenciálisan rendbenlévő"

Rám nézve talán a jó kínézet necces, de a többi stimmel.

Én mégis 90%-ban ribizliket látok. Ők is diplomásak, jó kinézetűek és látszólag egzisztenciálisan is rendben vannak, de mégis a ribizli (=normális párkapcsolatra alakalmatlan, felszínes) kategóriába esnek.

Valóban normális nőt alig látok, 95%-át balra húzom. Nincs is sok matchem.

jún. 2. 09:10
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
Hol vannak? Menj ki az utcára, nézz szét, ott tologatják a babakocsit ezerrel.
jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
35%

#1


Csak tudnám, hogy meddig lesz még tekintélyforrás a diploma. Egy bölcsész szakot bárki el tud végezni, de egy emelt szintű fizika érettségit már nem mindenki tud letenni, így ez utóbbi nagyobb tudást mutat.


A diploma max akkor tekintélyforrás, ha büfészakon szerezték.

jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

#3 Tosztában vagyok vele, hogy az ilyen nők már elkeltek, főleg a 25-35 korosztályban, amiről beszélek.

Egyetlen párt ismerek, akiket normálisnak tartok és tinderen jöttek össze, a többiekről nem érdemes beszélni...

Mégis, csak az online ismerkedés az egyetlen lehetőségem, sajnos...

jún. 2. 09:14
 6/34 anonim ***** válasza:
33%
Pardon: ha NEM büfészakon szerezték.
jún. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Kapcsolatban vannak, illetve ha épp nem, de már nyitottak rá, akkor "elkelnek" élőben is, így nem szorulnak rá a tinderre, követőket gyűjteni nem akarnak.

2. "Elüldözték" őket a férfiak és ezeknek a nőknek a jelenléte is, akikről írsz. Ha azt látják, hogy ezekkel kellene versenybe szállniuk, közülük kellene kitűnniük, akkor inkább meg sem próbálják, hagyják a fenébe az egészet. A férfiak (persze te pont nem...) az ilyen pitsákra repülnek, erre van igény, hát senki nem akar szamár lenni ló helyett, akivel nagy kegyesen beérik a ráadásul finoman szólva sem épp a legjobb férfiak...

jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
#4 Bár én diplomás férfi vagyok (nagyon mem büfészakon), nincs is az elvárásaim közt a diploma. Többre értékelek egy intelligens szakácsnőt, mint egy bölcsészt.
jún. 2. 09:16
 9/34 A kérdező kommentje:

#7 Mégis, akkor mit kéne tennem?

Ismerőseim is mondták, hogy a legnagyobb hibám, hogy nem járok emberek közé, plusz relatíve magasan vannak az elvárásaim.

jún. 2. 09:19
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
9: Feladni. Tudom, nem konstruktív válasz. Ha nem tudod magadra erőltetni az eljárkálást (én sem), akkor ez van. Én is próbálkoztam netes társkereséssel végső elkeseredésemben, mert más lehetőségem egyáltalán nincs. Tudtam, hogy nem fog menni, mert nem szép és mellé kifejezetten antifotogén nő vagyok. Hát ilyen konkurencia mellett nem is ment... Be kell látni, hogy az ilyen felületeken az átlagos embereknek sem terem babér. Ezek a top kategória játszóterei. Az átlagosaknak élőben azért sikerülhet. A magamfajta átlag alattinak meg sehol.
jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!