Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen,Badon Fiatal 20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen,Badon Fiatal 20-25 éves férfiaktól kérdezném az ingyenes verziókat használva mennyi match jön össze mondjuk 1 hét alatt? Átlagos kinézettel van értelme egyáltalán próbálni?

Figyelt kérdés

máj. 30. 19:01
 1/8 anonim válasza:
100%
8 év alatt zéró, pedig az elején játszottam olyat Badoon, hogy 1 napra előfizettem, kipörgettem mindenkit 18-40 között (jobbra), beletelt jó néhány órába. Kezdem azt érezni, hogy átlagos sem vagyok... 😄
máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0
máj. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Full átlagos kinézettel általában 0 match van

Ha nagyritkán, főleg a regelés utáni első napokban van 1-2 match akkor már az jó, de számíts rá hogy azok is teljesen inaktívak vagy érdektelenek lesznek

Azután be szokott állni a ráta havi 0-1 matchre ha átlagos vagy

máj. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kiket húzol be.

Teljesen átlagos, esetleg kicsit ducicc csajokat behúzva egy hét alatt megvan a 10-15 match is akár. Viszont miután ezeket a profilokat kipörgetem, drasztikusan lecsökkent a napi match szám.


Próbáltam azt is, amikor bájosan szép lányokat húztam be, na ebben az esetben senki se likeolt vissza.


Összefoglalva viszont, sajnos a matchelés még semmit nem jelent, mert vannak akik azonnal törölnek, mások vissza se írnak, és egy nagyon kevés eset van, hogy tudtuk tartósan chatelni.


Sajnos ki kell mondani, egy átlagos srácnak tinderről évente jobb esetben 1 szex ha összejön, kapcsolat meg csak lúzer dagi vagy nagyon csúnya lányokkal sanszos.

jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én jól nézek ki arcra, 2 éve kondizom is, szóval teljesen elégedett külsővel vagyok a tinderen. Gold-ra vagyok előfizetve, így mindenkit látok, akik likeolnak. 5 hónap alatt kb 30 match, tehát átlagosan kb hetente van 1 match, viszont ebből volt néhány egyértelmű bot, így valódi emberrel mégritkábban. És a match sem jelent semmit, mert a felük nem ír, akik pedig írnak, közülük is csak kevesen akarnak találkozni. Megbeszéled velük a talit, majd rá néhány üzenetre ghostingolnak. Nekem 3 hónapja folyamatosan ez megy. Visszaírják, hogy szívesen taliznak, de amúgy nincs idejük találkozni, majd eltűnnek:D


Amúgy csak most lesz igazán halott a társkereső, mert jön a nyár. Én 4 nővel taliztam tinderről, ez mind február-márciusban jött, mikor még nem volt olyan jó idő. Jó időben teljes pangás van.


Átlagos pasiként nem éri meg, csak csutra vágja az önbizalmat. Kell a jó külső, a profi, élettel teli, utazós képek. Meg persze attól is függ, hogy hol laksz, bp és nagyobb egyetemvárosokban nagyobb az élet, én mióta egy kisvárosba költöztem, azóta semmi, pedig előtte több nőt is én utasítottam vissza.

jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nekemis ilyen heti 2 pár jön össze

Most volt 1 jól kinéző csaj paszolt is az érdeklődésünk beszélgettünk felajánlott 1 maszást mert masszőr maaajd másnap eltűnt :)

Borzasztó ez a jelenlegi ismerkedés élőbe sem igazán lehet ez az online ismerkedés pedig szerintem a férfiak 1%-nak ha sikerül

jún. 1. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a nőknek már nincs szükségük férfiakra, maximum apára akitől aztán elválhatnak, így nem érdemes sok energiát fektetni az egészbe.
jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyi XD Pedig nem nézek ki szarul
jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!