Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy az ismerkedés Tinderen annak ellenére, hogy sok matchem van?

Figyelt kérdés

Nem a saját egómat jöttem fényezni, férfi vagyok, és viszonylag sok egyezésem van Tinderen, mégis összesen eddig 1 lánnyal tudtam onnan eljutni a randiig.


Minden páromnak próbálok egyedi, személyre szabott, nem sablon vagy 5 oldal hosszú első üzenetet írni, a többség erre nem válaszol, aki igen, az nulla effortot tesz bele, abból beszélgetést formálni szinte lehetetlen, ha valaki rendszeresen vissza is ír az olyan minimumot hoz, hogy az egész beszélgetést szinte én viszem a hátamon.


Illetve nagyon sok olyan van, aki egyszerűen csak törli a matchet az üzenetemet követő pár órán belül.


Mi velem a baj? Hiába van sok egyezésem, egyszerűen nulla reakciót váltok ki a szinte mindenkiből, hiába próbálok személyre szabott első üzenetekkel nyitni, vagy bármilyen érdekes témát bedobni.


Élőben mindenki szerint jó társaság vagyok, mások szerint jó a humorom, és szeretnek velem beszélni, mégis online úgy érzem magam mint egy darab szar, aki nagyjából meg sem érdemli a Tinderes lányok figyelmét.


máj. 31. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ezért töröltem. Élőben bármelyik csajt megkapom.
máj. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A tinder ilyen egyszerűen. Nagyon sok üzit kapnak a lányok, már tényleg nincs olyan nyitás amit ne próbáltak volna ki. Tinderen nincs személyiséged, csak képek meg pár mondat van rólad, nem nagyon lehet kitűnni a tömegből. Lényeg az, hogy szerintem veled semmi baj nincs, ne görcsölj rá a tinderre és ne vedd nagyon komolyan. Nem személy szerint neked szól, hogy nem írnak vissza. Próbálkozz inkább élőben ismerkedni, a tindert meg csak próba-szerencse alapon használd, nem érdemes bele túl sok energiát ölni.
máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg amúgy elég sok a bot. Magadat ne hibáztasd mert tényleg nem rajtad múlik a dolog, max a 30 év körüliek akik elkezdik komolyan venni, azon kívül szinte senki. Én is bebaszva kocsmázás után szoktam tinderezni, szóval magamból kiindulva nem hiszem, hogy olyan komolyan gondolnák.
máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is élőben próbálkozz. Társkeresőkön a férfiaknak sokkal nehezebb, mert többször annyi a férfi.
máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen üzenetekkel próbálkozol? Írj már 1-2 példát, hogy lássuk.
máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!