Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális pasit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasit lehet még találni, vagy mind csak a szexre megy?

Figyelt kérdés

Komolyan kezdem azt hinni, hogy a férfiak ösztönlények.

Volt egy 5 hónapos kapcsolatom. Jól megvoltunk, mindig passzolt is minden, egyedül a szex nem. Többször szóba hozta, hogy feldobhatnánk valamit, mert szerinte én nem vagyok benne elég aktív. Nem szó szerint így mondta, de arra célzott, hogy nem jó neki, ha én csak fekszek mint egy bot......

Ezekre soha nem reagáltam semmit.

Aztán meg bedobta, hogy szakít velem, mert úgy érzi, nem tudjuk a problémákat kellőképpen megbeszélni. Még álszenteskedett ezzel a dumával...

Hogy lehetne már az ismerkedés elejèn kiszűrni azokat a pasikat, akiket csak a szex érdekel?


jún. 1. 13:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

25

Oh igen, biztos ez az oka. Nehogy magadba nézz véletlenül.

jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
83%
Lehet normális pasit találni, ( pl én is találtam), de tetszik vagy sem, a szex fontos része egy párkapcsolatnak. Anélkül max jó barátság. Ha az ágyban nem passzoltok, alapjaiban nem jó a kapcsolat sem. Egy fontos része hiányzik.
jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
63%

32* kiegészítés: Én pl nő vagyok, így írtam a válaszomat. + Én is szakítottam már olyan pasival korábban, akivel a szex nem volt jó, többször is. Semmi kedvem apácakènt leèlni az életem.

Egyébként 14 éves kapcsolatban élünk a férjemmel, és aktívan részt veszünk a szexuális életünkben mindketten. Egyikünk se fekszik csak mint 💩 a fűben. Az eléggé hangulatgyilkos.

Szóval abszolut igaza volt az exednek. Én is dobtalak volna. Nen csak hogy egy sótlan aszexuális nő vagy, de még azt sem vagy képes megérteni, ha más egészséges szexualitással rendelkezik, vannak igényei, kommunikálja is feléd, te meg egyszerűen, kényelmesen homokba dugod a fejed, aztán rinyálsz,és még te vagy felháborodva ha ezek után nem kellesz szerencsétlen pasinak.

Amíg nem ismered be magadnak, hogy nem érdekel a szex, vagy sokkal kevésbé mint az átlag embereket, és nem ilyen társat választasz magadnak, soha egy kapcsolatod sem fog rendesen működni. Ez a természetes.

jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
44%

Van aki csak szexet akar, és van aki szexet és cselédet is otthonra….

Most komolyan: van olyan kapcsolat, házasság , ahol a nő nem arról panaszkodik hogy gyakorlatilag egy cseléd és a pali döglik a fotelban otthon????

Nem éri meg kapcsolatban lenni, dolgozni egy felnőtt emberre , takarítani utána.

A gyerekemnek megteszem amíg kicsi, hiszen a gyerekem, a vérem, de egy pali mindig csak egy idegen marad.

jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

" van olyan kapcsolat, házasság, ahol a nő nem arról panaszkodik hogy gyakorlatilag egy cseléd és a pali döglik a fotelben otthon????"

Van. Minden normális kapcsolatban a felek megosztoznak mindenen.

Nálunk pl remekül működik. Mindketteb dolgozunk a munkahelyünkön, a háztartást is közösen visszük. A férjem ugyanúgy pucol wct, takarít, mosogat stb mint én.

Minden normális kapcsolat ilyen. Fura közegben mozogsz ha ez neked új...

jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, hogy megértem a pasit!
jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt kell írjam kérdező:

Igazad van, mind csak a szexre megy, undorítóak egytől-egyig

Ezért mindenki jobban jár ha békén hagyod az összeset. Soha többet ne legyél kapcsolatban senkivel, mert minden férfi egy aljas ösztönlény aki szexre vágyik, gusztustalanok

Nem érdemel meg téged egyik sem

Kerüld el őket jó messzire!

jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 mikeXxX ***** válasza:
73%

"Ezekre soha nem reagáltam semmit."

Na látod pont itt a baj ő kommunikált te meg csak a saját szerencsétlen gondolataidban voltál elmerülve.

Egy kapcsolat minden részében fontos a kommunikáció csak te a szexben nem tudsz és nem is akarsz kommunikálni pedig pontosan ezért jó pár nőt én is dobtam már mert ez egy férfinak sem lesz kielégítő ahogy az sem lenne ha bármi másban sem vagy aktív ami akár lehet sport vagy takarítás vagy főzés vagy bármi közös program amit nem csak az egyik csinál hanem két aktív fél kell hozzá. Én sajnáltam ezeket a nőket de ha nem tesznek semmit sem értem akkor biztosan nem fogok szenvedni velük. 44f

jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!