Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális pasit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasit lehet még találni, vagy mind csak a szexre megy?

Figyelt kérdés

Komolyan kezdem azt hinni, hogy a férfiak ösztönlények.

Volt egy 5 hónapos kapcsolatom. Jól megvoltunk, mindig passzolt is minden, egyedül a szex nem. Többször szóba hozta, hogy feldobhatnánk valamit, mert szerinte én nem vagyok benne elég aktív. Nem szó szerint így mondta, de arra célzott, hogy nem jó neki, ha én csak fekszek mint egy bot......

Ezekre soha nem reagáltam semmit.

Aztán meg bedobta, hogy szakít velem, mert úgy érzi, nem tudjuk a problémákat kellőképpen megbeszélni. Még álszenteskedett ezzel a dumával...

Hogy lehetne már az ismerkedés elejèn kiszűrni azokat a pasikat, akiket csak a szex érdekel?


jún. 1. 13:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Lehet normális férfit találni, viszont ahhoz neked is normálisnak kell lenned. Közös értékek vonzák egymást.


Szex közben feküdni mint egy darab fa egyáltalán nem normális és az sem, hogy nem lehet megbeszélni veled a dolgokat, mert ignorálod barátod problémáját. Normális emberek szakítanak, ha valami nem működik és másik félben nincs hajlandóság megoldani.

jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok,de csak feküdni mint egy darab fa ,én attól el se birnek menni ...🤣meg lehangoló lehet a pasinak,hogy dolgozik egy kb alvó testén..
jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
9%
Amelyiket nem CSAK a szex érdekli, azt mellé a gyomra IS. Kb. ez az ELÉRHETŐ felhozatal. Tudjuk, az itt jelenlévők vagy a párjuk mind kivételek...
jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 4. alkalomra sikerült.
jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
53%

Normális nőt lehet még találni valahol,olyat aki nemcsak aranyásó?


Olyan nőt,aki nem csak a pénzre hajt?


A barátnőm fél év után dobott egy másik pasiért,egy olyan ért akinek a lakása nagyobb és egy új vitarája van.


Nem volt neki elég a panellakás és az f astra.

jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
38%
Ha 600 pózban csinálnád vele ezek akkor is kiégnek. Rengeteg pali ilyen.
jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
61%
Két lehetőség van.
jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
66%
#2 válaszoló vagyok és nő, úgyhogy írtak ők is
jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Itt a nők jóval kevesebbért már javasolják egymásnak hogy dobja a pasast.

Esetedben legalább szólt hogy mi a baja, itt szerintem nem csak vele volt a probléma.

jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
25 Pedig egy nagy lóf.sz a vitara ugyanolyan népautó mint az F astra csak új, elég proli módon volt aranyásó a csaj, örülj neki hogy igy történt.
jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!