Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányt találni szexre is?

Figyelt kérdés
Az hogy párkapcsolatot nehéz találni azt megértem, de szexre miért ilyen nehéz lány találni? Amikor gondolom a lányok is kívánják. Vagy a legtöbb lány csak kapcsolatban szeret szeretkezni?
2018. nov. 11. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
mert idiota mind
2018. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos ez így van! A nők nagyon el vannak szállva maguktól, és nem nagyon állnak szóba az emberrel.
2018. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
nem nehéz
2018. nov. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Mondjam úgy hogy nem mindig egyszerű összehozni de az biztos hogy nagyobb pasiból a kínálat mint nőből lányból csak szexre. Ami fontos hogy sosem engedem hogy azt érezze hogy én hálás vagyok amiért szexel velem, egyenrangú felek vagyunk ha meg nem akkor menjen máshoz... Csak nem szabad rágörcsölni és akkor jönni fog és persze nem csak otthon ülni..
2018. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Talán azért, mert a számodra releváns korosztály már elcsaládosodott. Amelyik nem, azzal jellemzően valami gond van. Pszichésen, vagy természetét tekintve.

A fiatalok meg nem merik felvállalni az ilyen igényt. Ezért nem tudok én sem szűz csajt találni pettingre :P

2018. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2018. nov. 11. 12:14
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Na igen. Nekem konkrétan csak szimpla szexuális viszonyaim voltak eddig. Gyakran jönnek oda hozzám srácok az utcán, és ilyen esetekből már lett szex abszolút, pár alkalom volt mindenkivel, de mondjuk ehhez meglehetősen megnyerőnek kell lenni, mert azért valamelyest én is óvatos vagyok. Szerencsére vannak olyan barátaim, akik nem ítélnek el emiatt, sőt.. ők is voltak ilyenek, de valahogy a társadalomban még mindig az a kép él, hogy az ilyen módon létesített szexuális kapcsolat elítélendő, főleg lányok szempontjából, pedig szerintem ez nem igaz. Arra kell nagyon figyelnem viszont, hogy ne kezdjek el túlságosan kötődni, ez már egészen jól megy, ha másikon nem érzek különösebb érdeklődést.

Nekem semmi bajom nincs az alkalmi szexszel, igazán izgalmas tud lenni, frissítő, de nem mindegy, hogy kivel. 😊 Meg amúgy, ha nincs is szex valamennyi ideig, én rendkívül jól ismerem a testemet, égy hogy hogyan kell kielégíteni a vágyaimat. 😉

19/L

2018. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem nehéz lányt találni szexre. A nők nem idiótábbak, és nem beképzeltebbek, mint bármelyik férfi. Ámde. Ha egy szókincsmentes, közönséges, levakarhatarlan, semmilyen kis gyökér jön oda hozzám, hogy “Szivi, jössz dugni?”, akkor bocs, de nem megyek le bizonyos színvonal alá.

A szexkapcsolatokhoz elengedhetetlen a megfelelő vonzerő. Ennek hiányában hiába csapkodsz jobbra balra, senki nem fog lefeküdni veled.

Könnyen lehet, hogy irreális elvárásaid vannak, más kategóriájú nők között keresgélsz, mint amilyen te magad vagy.

Bár azt nem írtad, hogy hol, hogyan, milyen módon próbálsz ilyen kapcsolatot létesíteni, de egyáltalán nem lehetetlen dolog.

De ha valami nem megy, akkor másképpen kellene hozzáállni a problémához.

2018. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Reálisan belegondolva tudható, hogy a normális nők nem kefélnek csak azért más - más pasival hetente , hogy egy pillanatnyi kielégülést kapjon. 🙂 Egyszer kétszer , ha akad olyan pasi, aki megnyerő, bejön és ki vagyunk éhezve akkor előfordul a kaland . De egy normális nő nem vágyik más f@.szra! Szerintem ez ennyire egyszerű ! 😄
2018. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Egyszerűen azért, mert a való életben is, és online felületen is körül vannak rajongva, és így nagyon könnyű szelektalniuk, hogy kit tartanak arra érdemesnek, hogy kinyissák feléjük a gyönyör kapuját.

Amúgy az is vicces tud lenni, amikor pl Tinderen vagy Badoo-n egy olyan csaj írja azt, aki komoly kapcsolatot keres, aki szinte hirdeti magát, hogy mikor dug már meg valaki.

2018. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!