Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális lányt találni szexre is?

Figyelt kérdés
Az hogy párkapcsolatot nehéz találni azt megértem, de szexre miért ilyen nehéz lány találni? Amikor gondolom a lányok is kívánják. Vagy a legtöbb lány csak kapcsolatban szeret szeretkezni?
2018. nov. 11. 11:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%

Velem speciel ilyen indokokkal nem lehet lefeküdni:

- kapcsolatban szeretem, lelki összhang kell, érzelmek és megértés. Kb nálam így megy csak. VAGY


-extra nagy kivétel vagy,mert habár nem vagyunk lelkitársak mégis megértész, megnevetettsz és még mellette helyes az arcod, izmos a tested (látványosan - kapcsolatban nem elvárás, ott a belső a fontosabb és az összhang). Ezekkel a feltételekkel nem nézek korosztályt sem. DE


Még így sem jön össze, mert habár úgy tűnik van önbizalmam, de a valóságban nem mernék lefeküdni egy "idegennel", szégyenlős lennék vagy nagyon érzelmes a szexben, így lehet zavaró lenne, ha eljutnánk odáig. Ez egy nagyon erős érzelmi dolog nalam, félnék Ennyire megnyílni. Egy-egy szex kapcsán sírva is fakadok néha, mert kijön a a sok erzelem. Most ez ciki lenne.Kellő önismerettel ezekbe emiatt nem is mennék bele, csak egy felesleges kudarc lenne nekem is meg neked is... :( Sosem feküdtem le senkivel így, nem lennék ebben jó, ettől meg megkímélek mindenkit.:)

24L

2018. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!