Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális pasit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasit lehet még találni, vagy mind csak a szexre megy?

Figyelt kérdés

Komolyan kezdem azt hinni, hogy a férfiak ösztönlények.

Volt egy 5 hónapos kapcsolatom. Jól megvoltunk, mindig passzolt is minden, egyedül a szex nem. Többször szóba hozta, hogy feldobhatnánk valamit, mert szerinte én nem vagyok benne elég aktív. Nem szó szerint így mondta, de arra célzott, hogy nem jó neki, ha én csak fekszek mint egy bot......

Ezekre soha nem reagáltam semmit.

Aztán meg bedobta, hogy szakít velem, mert úgy érzi, nem tudjuk a problémákat kellőképpen megbeszélni. Még álszenteskedett ezzel a dumával...

Hogy lehetne már az ismerkedés elejèn kiszűrni azokat a pasikat, akiket csak a szex érdekel?


jún. 1. 13:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
Hol lehet normális csajt találni?
jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
85%
Ha felhozza, kommunikálja mi a baja, te meg leszarod és ignorálod, ott nem ő a baj.
jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy miért gondolod azt, hogy minden férfi csak a szexre menne, ha elmondta neked a problémáit, próbált tenni és kommunikálni veled annak érdekében, hogy ez megoldódjon, de te csak azt mondod, hogy:


"Ezekre soha nem reagáltam semmit.".


Ezek után szerintem nem az a tanulság, hogy a férfiak csak a szexre mennek, hanem az, hogy meg kellene tanulnod kommunikálni. Nem mondom, hogy akkor minden jó lett volna, mert lehet nem passzoltatok szexuálisan, de célravezetőbb lehetett volna, mint ez amit csináltál.


Az pedig egy hülye ábránd, hogy nem fontos a szex, mert nagyon is az EGYIK alapja annak, hogy egy kapcsolat minden téren rendben legyen.

jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg csak fekszel mint egy fadarab akkor ne csodálkozz.
jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Ha a szex nem passzol akkor nem mondhatod hogy padszol minden. Mondta hogy nem jó, nem változtattál, mit akarsz még?! Attól még nem ösztönlény senki hogy nem lesz együtt egy fadarabbal. Keress olyat akinek nem áll fel, az való neked, ő biztos nem lesz ösztönlény.
jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg ne légy tengeri csillag.
jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés néha bennem is felmerül, de nem vagyok olyan mint te. Nekem is fontos a jó szex egy kapcsolatban. Itt a lényeg számomra az, hogy én szeretnék kapcsolatot, érzelmi intimitást, bizalmat, minden ilyen hasonlót, és ennek a szex is a része, sőt.

De jelenleg csak olyat tudok mondani aki megd.gna, de randira nem vinne el.🤷🏻‍♀️

jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy lehet..
jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
De abban, hogy te fekszel, mint szar a gazban szex közben, abban miért is ő volt a hibás? Elmondta, hogy őt ez zavarja, de te nem foglalkoztál vele, mert neked nem volt fontos. Erre nekiállsz hibáztatni a férfiakat, hogy szexőrült ösztönlény mindegyik... 👏👏👏👏👌
jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
16%
Csak a bunkók mennek erre, pont kifogtál egyet a javából :D
jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!