Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális pasit lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális pasit lehet még találni, vagy mind csak a szexre megy?

Figyelt kérdés

Komolyan kezdem azt hinni, hogy a férfiak ösztönlények.

Volt egy 5 hónapos kapcsolatom. Jól megvoltunk, mindig passzolt is minden, egyedül a szex nem. Többször szóba hozta, hogy feldobhatnánk valamit, mert szerinte én nem vagyok benne elég aktív. Nem szó szerint így mondta, de arra célzott, hogy nem jó neki, ha én csak fekszek mint egy bot......

Ezekre soha nem reagáltam semmit.

Aztán meg bedobta, hogy szakít velem, mert úgy érzi, nem tudjuk a problémákat kellőképpen megbeszélni. Még álszenteskedett ezzel a dumával...

Hogy lehetne már az ismerkedés elejèn kiszűrni azokat a pasikat, akiket csak a szex érdekel?


jún. 1. 13:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%

Jesszus a kérdező nagyon fordítva teszi be a támpont azon a bilin..

Miért vagy ilyen inaktív a szexben? Aszex vagy? Vagy csak vegán?


Tényleg megérettünk a pusztulásra..

jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
62%

Egy felnőtt kapcsolat természetes része a szex.

Ha az nem működik akkor a kapcsolat nem fog hosszan működni.

Tényleg csak fekszel és passzívan várod, hogy történjenek az események vagy csak a pasi volt bunkó és ezt mondta ?

jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
76%
Nem kommunikálsz, ignorálod a problémát, a párod őszinte, szeretné megoldani, és még te állsz neki feljebb... Nem élvezed a szexet? Neked nem fontos a kapcsolatban? Akkor keress egy asszexuális embert. Nőként mondom, itt nem a pasival van gond. Normális esetben a pasinak, ÉS a nőnek is fontos a szex a kapcsolatban. (Csak a kérdés címéből azt hittem, az a gond, hogy napi 3x akarja, te meg heti 3x, vagy első randin szexelni akar...)
jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
73%
Van, és lehet találni, csak azok nem jönnek be neked, szóval további sopánkodást...🥱😉
jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet.

Minden létező férfi a világon úgy kb. számodra 700.000.000 az mind csak szexre megy.


Szóval felejts el minden kapcsolatot.

jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem nagyon.
jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha te minden felmerülő problémára úgy reagálsz hogy homokba dugod a fejed és meg sem próbálsz kommunikálni ezekről akkor veled nem lehet jövőt tervezni.
jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Nők is válaszolnának esetleg? Eddig csak a szexközpontú férfiak írtak...
jún. 1. 16:00
 19/38 anonim ***** válasza:
53%
Kurvára érdekelne a gyökér lepontozó művészek szerint, ha a tök hasznos válaszokra pirosat nyomnak akkor mi lenne szerintük a hasznos válasz ide?
jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
89%
2 nő is válaszolt neked, de téged csak az érdekel, amit hallani akarsz. Nem ismerős a helyzet?
jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!