Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még értelme próbálkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme próbálkozni a 30-as korosztályban lévő nőknél?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék, mindig is azt akartam, elkerült a szerencse. Vagy olyan tetszett akinek én nem, vagy én tetszettem olyannak aki nekem nem. Sose szédítettem senkit, legalábbis az elmúlt 5-10 évben biztosan nem. Gyakorlatilag 38 éves vagyok és családot szeretnék de a felhozatal az vagy az irreális elvárással rendelkező nők akik válogatnak, vagy pedig azok a nők akikhez nem vonzódok ( de ők is válogatnak persze ). Mit tanácsoltok egy technikai szűznek? Csak 5-6x volt testi kapcsolatom, és a leghosszabb kapcsolatom ami volt az 1 hónap volt ( azon kívül nem volt más ).

máj. 28. 06:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%

Persze,mert en nem azt írtam, amit 5-6..


Uhh, mar joisten is...nhaa, nem csodalkozom már akkor

máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyennek mindegy.50 évesen is megcsinálja a gyereket ha van olyan ökör aki szül neki. Legalább lesz aki pelenkázza majd hamarosan.

Ingyen ápolót gyárt magának

máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez a kötelező jellegű társadalmi elvárás a gyerek vállalás felől . A gyerek nem mindenkinek való , nem mindenki hivatott szülővé válni . Az adjon életet egy gyereknek aki többnyire komolyan gondolja és teljesen elhatározott afelé, hogy egy egészséges gyermeket neveljen fel. F
máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

5#


Ha összejössz egy 30 éves nővel és még nincs gyereke, mondhat bármit, azért kb. 90 %, hogy ő mégis akar gyereket.


-azert engedd meg, hogy ha én azt mondom hogy nem akarok gyereket, akkor az nem, jó? :)

máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Senior Séf ***** válasza:
Eleve halott ügy. Komoly kapcsolatot nem keres az ember,hanem talál. Értsd; nem úgy indul neki, hogy fölkel reggel, és azt mondja, na, keresek egy komoly,holtig tartó szerelmet, hanem ismerkedik, barátkozik és egyszer csak azon kapja magát, hogy nem tud létezni az aktuális párja nélkül. Hogy vele akarja leélni az életét. Hogy az ő génjeit akarja viszontlátni a gyermekeiben.
máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
lehet szulni 40 korul is meg csinalni , csak nagyobb a kockázat hogy értelmi serult lesz a gyermek.
máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15-ös sajnos igazad van. De ha nem ismerkedsz akkor nincs is olyan hogy valaki szembejön, ez a mai világban azért nem így működik. Ha az ember elvonul a világ elől ( mert megteheti home office-ból ) akkor sehol se fog megismerkedni senkivel.


38F incel

máj. 30. 11:24
 18/18 anonim ***** válasza:
a 30 eves nok a 20 eves ferfiakat sem veszik eszre.. egy kozel 40 evest sem fognak.
máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!