Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még értelme próbálkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még értelme próbálkozni a 30-as korosztályban lévő nőknél?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék, mindig is azt akartam, elkerült a szerencse. Vagy olyan tetszett akinek én nem, vagy én tetszettem olyannak aki nekem nem. Sose szédítettem senkit, legalábbis az elmúlt 5-10 évben biztosan nem. Gyakorlatilag 38 éves vagyok és családot szeretnék de a felhozatal az vagy az irreális elvárással rendelkező nők akik válogatnak, vagy pedig azok a nők akikhez nem vonzódok ( de ők is válogatnak persze ). Mit tanácsoltok egy technikai szűznek? Csak 5-6x volt testi kapcsolatom, és a leghosszabb kapcsolatom ami volt az 1 hónap volt ( azon kívül nem volt más ).

máj. 28. 06:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Akinek ennyi idősen már nincs gyereke, az nagy valószínűséggel nem is akar szülni soha. A legtöbb társkeresőn az adatlapokon van ilyen rész hogy "akar gyereket? Igen/nem"

Ezt nézd meg, és vedd komolyan. Ne gondold hogy "á majd tuti megváltoztatja a véleményét"



"Vagy olyan tetszett akinek én nem, vagy én tetszettem olyannak aki nekem nem"

Javíts a külsődön hogy viszonozzák a vonzalmat, vagy adj lentebb az igényedből és érd be azzal aki nem tetszik. Ilyen egyszerű a képlet.

Vagy várj tovább a csodára, hogy majd a 10/10es beéri beled és még szülni is fog neked.

máj. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1-es hidd el nem lövök 10/10-es nőkre, nyilván a szintemet elemzem elég sokat hogy ki az akivel nem játszunk egy ligába, de ha valaki fizikálisan nem vonz azzal miért kéne kezdenem? Van 4-5 elvárásom ( nem 10-20 ) a nővel szemben és annyi, de úgy érzem reális elvárások.

Abban igazat adok hogy 30 felett nem nagyon akarnak már, de vannak kivételek, csak azok meg bőven 40-hez közelítenek vagy el is hagyták.

máj. 28. 06:54
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Elkéstél, pár év alatt meg kellene lenni a gyereknek de ismerkedéssel, kiismeréssel, minimum 1-2 év együttéléssel már kifutsz az időből. Még ha találsz fiatal nőt aki hajlandó szülni neked te már akkor is idős leszel mire a gyerek érettségizik, diplomázik, stb itt leszel még? Sajnos ebben az idő a férfiak késői gyermekvállalásában sem kedvez. Hacsak nem mégy neki eleve úgy, hogy lesz ami lesz, ha egy másik pasas neveli félidőtől a gyerekeidet neked az sem baj, ha nem látod felnőtten lediplomázva no problem, csak te megélhesd valameddig. Összetett kérdés ez nagyon.
máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne akarhatna szülni?

Unokatesóm evei egy rossz hazassagra mentek el, nem lett gyerek, uj pasival 40 korul meg kb rogton.

Es nem o az egyetlen ilyen, de mas oka is lehet, nem is tudom,hogy lehet ilyen bizonyosaggal kijelenteni ilyet.

Sok gyerek veletlenul lesz 30 alatt. Vagy csok miatt.

Mas meg nem akar akarkinek szülni, es nem talalt olyat, akinek igen.

máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez hülyeség, hogy akinek 30 évesen nincs még gyereke, az már nem akar szülni.

Még 40 felett is lehet szülni, és a diplomás nőknél a gyermekvállalás simán kitolódik. Én 31 és 33 évesen szültem a gyerekeimet.

Elvált férfi ismerőseim inkább pont arról panaszkodnak, hogy azért nem találnak párt, mert már nem akarnak újra családot alapítani, és a szingli nők meg igen. Naná, azért elég alap vágya az embereknek a gyerek. Ha összejössz egy 30 éves nővel és még nincs gyereke, mondhat bármit, azért kb. 90 %, hogy ő mégis akar gyereket.

Hogy van-e értelme próbálkozni? Naná, hogy van. Lehet, hogy sok kudarc ért, és még fog is érni, de van az a mondás, hogy zsák a foltját.

máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem próbálkozol, akkor nem is lesz. Érdemesnek érdemes, csak legyél kitartó. 1x csak szembejön egy olyan nő, akivel megfeleltek egymásnak.


Én nő vagyok, de ugyanebbe voltam, mint te. Ha 20 különbőző ffival nem vergődtem át magam az évek során, akkor egy se volt. Randi randi után, ugyanez: nekem bejött, neki én nem, vagy fordítva. De aztán csak lett férjem.

máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5-ös és 6-os köszönöm a pozitív megerősítéseket ezek szerint van még némi remény. Sajnos azt érzem hogy kevés mert az emberek tokosodnak, ami egyfelől jó hogy tudjuk mire vágyunk másfelől viszont nagyon kevés az akivel közös az irány. Van aki külföldre vagy vidékre vágyik van aki maradna pesten, aztán a hobbik mennyire összeegyeztethetőek, politikai, vallási nézetek és kisállattartás meg hogy legyen e gyerek ha igen hány. Rengeteg ilyen van és akkor még ott van a kémia is ami a nőknél azonnal kell ahogy észrevettem, hiába udvarolok, ha elsőre nem tetszem neki valamiért akkor se fog esélyt adni ( nem vagyok csúnya amúgy ).


Viszont 35 felett sok nő nem akar már gyereket, én randizni nem is nagyon szoktam mert ez előtte kiderül már, elmondják.


Aki akar az meg vagy még túl fiatal és 5-10 év múlva akar, vagy már 40 felett van és kb. azonnal. Legalábbis én ilyeneket látok magam körül.


Zsák a foltját, vakszerencse, a Jóisten segítsége, ezekben reménykedhetek.

máj. 28. 08:18
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
nincs
máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos sokan nem veszik figyelembe, hogy a kérdezőnek nem holnap lesz párja aki már szüli is a gyereket. Párt találni és azt elvinni a gyerekvállalásig jó pár év és lehet nem is jut el addig mert szétmennek ahogy a párok többsége, újra kell kezdeni és újabb párt találni akivel újraindulnak az évek. Rohadt nagy szerencse kell hogy ilyen idősen még ezen a szinten toporogva ne öregember apuka legyen belőle.
máj. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

A gyerek kérdés az azért idő.


A földön 2 lábbal járó emberek nem szülnek egyből pár hónapon belül gyereket, azért várnak egy összeköltözést 1 év együtt élést...

máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!