Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok pénzt költeni randikra?

Figyelt kérdés

Mindig csak arról szól az ismerkedés , hogy a nők ingyen programokat akarnak?

Úgymond “kedvezményeket”, csak mert nőnek születtek és nekik ez jár?


máj. 15. 22:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
92%
Akik itt az egyenjoguság miatt hisztiznek, ők a házimunkánál is ebben hisznek, ugye? Sőt, a szülesből kiveszik a részüket, ugye?
máj. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
91%

Ha így vélekedsz a nőkről, így lenézed őket, akkor nem is baj, ha nem költesz randira, mert akkor randizni se fogsz. Ha neked az, hogy fizetsz valakinek egy kávét, akit te hívtál el, lehúzás, akkor legyél boldog azzal az ezressel! Ha meg nem te hívtad el, akkor normális ember fizeti a saját fogyasztását, del se merül, hogy a másikkal akarná rendeztetni, nem is értem, miért kérdés ez. Ha te meg a szinted feletti barbie babára vágysz, aki láthatóan a testéből él, mert ugye neked csúcskategóriás dísznő jár, akkor meg fizesd meg az árát,de az nem egy sz..ros kávé lesz...Gyanítom, közelébe se kerültél még egy randinak, mert a kutya nem megy el veled, csak hergeled itt magadat.

Bakker, ha egy kolléga veti fel, hogy beszéljünk meg valamit egy kv mellett, még annak is tök természetes, hogy fizeti, nemhogy ha egy férfi randira hív...

máj. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarok ingyen semmit, kifizetem a részem de nem kutyagolni szeretnèk ètlen szomjan a dög melegben.
máj. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig felajánlom, hogy fizetek első randin, nem húzok ki senkit a listáról, mert nem teszi.

Ettől függetlenül értem, másokat miért zavar. Ez inkább egy gesztus. Csokit és virágot hozni randin is szoktak, ami pénzbe kerül, és nem azért viszik mert a nő nem tudja megvenni, hanem mert ez egy gesztus.

máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Kinek lenne baj? Max neked, hogyha emiatt nem mennek el veled, amúgy senki mást nem érdekel
máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin állom a saját cuccom, de azt vettem észre, hogy annak a pasinak, akinek nehezére esik kifizetni a nőnek egy 2 ezer forintos fogyasztást, az a saját 2 ezrét is sajnálja, ha nem kap érte cserébe valamit.
máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

Ahogy én látom, az a baj az ilyen típusú emberekkel mint te, hogy túl nagy elvárásokat támasztanak a nők felé, és álomvilágban élnek, miközben ők maguk egy gazszálat sem tesznek keresztbe...


Nézz magadba, lehet hogy nem is mindenért a nők hibásak, erre nem gondoltál?


Csak a saját fejedben vannak ezek a dolgok így, és csak szerinted van igazad.


Egy igazi nő így bizony körberöhögne, ha szóba állna veled.


Basszus, voltam már néhány randin, és kb. sehol nem volt ebből baj, hogy ki mit fizet, mert az értelmesebbeket hívtam randira.


Én mindig felajánlottam a nőnek hogy fizetek, és volt aki felezni akart, volt olyan is, aki ragaszkodott hozzá hogy ő fizet, mivel tudta, hogy száz kilómétert kocsikáztam a randira, mert messze voltam, és ez így korrekt.


Vedd észre, kedves kérdező:

Ha ilyen dolgokon rugózol, senki sem fog emberszámba venni.


Ha nincs pénzed, akkor azon legyél, hogy ne ez legyen a gondod.


Szedd össze magad, és nőj fel!

máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
65%

Baj, mert egy ilyen csövessel nem foglalkoznék.

Mindenki fizesse a saját részét, nem kell mindent a pasinak állni

máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!