Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok pénzt költeni randikra?

Figyelt kérdés

Mindig csak arról szól az ismerkedés , hogy a nők ingyen programokat akarnak?

Úgymond “kedvezményeket”, csak mert nőnek születtek és nekik ez jár?


máj. 15. 22:04
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
5%
Én szerintem neked olyan lányokkal kell randiznod, akik nem születtek nőnek, ergó nem alakult ki bennük ez az elkényeztetett ösztönlényszerűség.
máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
7%
Jézusom mennyi lehuzos nő 🤢🤮
máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
91%

10

Ugyanezt mondom! Sehol nincs leírva

hogy a férfinak KELL fizetni ! Nem kozelezo neked fizetni. :)

Nekem meg nem kotelezo veled randizni.


9es voltam!

máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%

12

Jézusom, mennyi csóró, sóher férfi😏

máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
98%
Lassan már ott tart a világ, hogy külön alapítványt kell létrehozni azért, hogy a szegény férfi társaim randizhassanak, mert pár ezer forint akkora lehúzás nekik, hogy összedől a világ, ha nem lesz folytatás, pedig kifiztett a randin egy kávét vagy esetleg egy pizzát.
máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Több kellene dolgozni lúzerkéim és akkor nem lenne lehúzás nektek 2000 Ft ^^
máj. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
8%
#3 Ez még akkor állta meg a helyét mikor a randizás még jelentett valamit. Ma már a nők egyszeree 10 pasival randiznak, 5 tartanak dugni. De azért fizessél neki minden szart, hátha téged is leszop majd.
máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
9%
Igenis meg kell hívni a nőt. Mekibe be kell ülni és nem sajnálni a pénzt a csodás burgerekre. (Mondjuk ezért nem kell feltétlenül nő.)
máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik lasinak lehuzás egy pizza/kv/süti...az amugy hogyan akar párkapcsolatot később? Ugyanis a minosegi kapcsolat pénzbe kerul. Wellnes, mozi, vacsi, kirandulás, benzin stb. Ezeket hogyan szeretnéd fizetni? Én fizetem a részemet, te tudod a tiédet?)
máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
5%
#19 ha tudod fizetni a részed akkor a randin miért nem? Én mindig fizetem a nő részét mindenben de ez azért már bicskanyitogató stílus amit te művelsz.
máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!