Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek lennének a nők nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lennének a nők nagy igényei? Ez nem is sok.

Figyelt kérdés

Jó ideje foglalkoztat ez a téma, de nincs hosszú lista.


A nagy farok, pénz, esetleg magasság mellett mi kell? Semmi. A belső az max csak bónusz, ha ezek megvannak, de nem elvárás. A hulladék személyiségű, jellemre 0 férfiak többsége mellett mindig van nő. Miért? Mert a 3 női elvárás legalább egyikével rendelkeznek.


Nagy farok/pénz/magasság/arc

Ezek kellenek és tiéd a komplett női nem.

Nagy farok: Jobban keresik, mint az aranyat. Megcsalás, szakítás esélye kb 0 + veled csalják a párjukat, ha neki kicsi

Pénz: A férfi legfontosabb tulajdonsága. A nők top1 szempontja. Elvárják a költést, szóval addig van nőd, amíg tellik a bérleti díjára. Egy kérdésnél az egyik nő szerint udvarlás=pénz költés a nőre

Magasság/jóképű arc: A legtöbb férfit is felülmúlják a nyáladzásban, ha látványról van szó. Ők szednek fel téged.


A 4-ből minél több van, értelemszerűen annál jobb, de már 1 is elég egy barátnőhöz. Szóval nem kell hosszú listára gondolni.



ápr. 11. 17:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
92%
Azok a nők, akikkel kapcsolatban lehettem volna, egyiket sem nézték. ATtól is függ, mennyire válogatós a férfi.
ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
81%
😂🤣
ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, attól tartok, neked nincs nőd.

Ha tényleg csak ez kell a nőknek, akkor neked melyik hiányzik? A nagy farok? :-)))))))))))

ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
81%

"Mert a 3 női elvárás legalább egyikével rendelkeznek.

Nagy farok/pénz/magasság/arc"

Azért számolni tudni illik

Ez neked most akkor hány darab elvárás itt most?

ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:

#4

Elírtam. Nagy dolog...

ápr. 11. 17:47
 6/64 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak magasság és arc kell.
ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csak nagy farok és magasság kell. Pénz sosem érdekelt, csak ne legyen olyan lúzer, hogy nekem kelljen eltartanom. Jóképűnek sem kell lennie, nem lehet mindenki szép.
ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

#6, #7

Köszi a választ.

ápr. 11. 18:02
 9/64 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is a magasság és az arc a lényeg
ápr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

#9

Köszi a választ.

ápr. 11. 18:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!