Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen jók lennének a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jók lennének a férfiak hogy a nők magas igényei ellenére is általában foglaltak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 08:34
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
43%
Őőő, KSH adatok mondatjàk veled ezt a baromsàgot?
2018. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Aki piacképes az vàlogathat,ez a titok.
2018. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem láttam ilyen felmérést, élőven meg nem tapaaztaltam ilyesmkt, úgyhogy halvány lila gőzöm nincs, honnan szeded ezt a megállapítást
2018. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Én nem vagyok foglalt.
2018. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
31%
Dobj egy kis sminket és légy egy kicsit kedvesebb!
2018. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ja kérem, magas igény... Sokat kukacoskodik a csaje lecseréltetik. Még van szar, légy is van. Szeretsz szeretkezni mindig van férfi aki szivesen lát. :-) Tegnap összeakadtam egy nagyigényű munka mániás nővel. Hajtja a munkát és a pénzt. Közben csodálkozik nem esik teherbe... No ennyit a nagy igényről. Aki dolgozik nem tud baszni. Aki baszik nem tud dolgozni. Rosszfiú kell vagy jó? Döntsd el...
2018. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Én se vagyok foglalt, jól masszírozok... :-)Mindenhol!
2018. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Röcsögei Péter ***** válasza:
Legalább 10 éve senkim nincs. A lányok reakcióit nézve a közledésemre : már nem is akarok senkit. Ha annyira akarod utolsó szenestrógernek érezni magad 30 év tanulás és munka után, vagy bármit is csináltál, amire úgy érzed, hogy büszkének kéne lenned, az után, akkor menj oda egy lányhoz! Meglátod, hogy túl sok az önbizalmad és beképzelt vagy, akárki is legyél. Nekik tök nem fontos, ki vagy, honnan jösz, csak az utolsó 3-4 másodperc számít az életedből, ami alatt eléálltál és megszólítottad. Épp ezért addig a percig sza-rt se tegyél, csak arra gyúrj, hogy ott jó benyomást keltsél, mert bánni fogod, mennyi igyekezet és energia ment kárba. Mindenki szenestrógerként kezdi náluk, a valóságban sem kell több legyél ennél, de hazudd be a businessmant! Ha úgy ítéli meg, hogy a baráti társasága elhiszi, hogy menő vagy, akkor már jó leszel nála. Nem számít, hogy istállót takarítasz hétköznap, vagy szennyvízcsatornában búvárkodsz. A szerep a fontos, amit előadsz, és annál könnyebb eljátszani valamit, minél inkább nincs hozzá közöd. Az egész világ hazugságra nevel. Anélkül nem szaporodik az ember.
2018. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!