Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem elhízott, átlagos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elhízott, átlagos, de sportoló, intelligens, viszonylag jó kereső férfiként mégis mivel kompenzáljam még a nagy férfitöbbletet és a tinifiúk jelentette konkurenciát?

Figyelt kérdés

Sohasem érdekelt, ha nekem kell fizetnem a randin, nem vagyok sóher, lehet velem kulturális, irodalmi témákról is beszélgetni, nem tekintem házirabszolgáknak a nőket, nem vagyok chad, de azért bőven vannak nálam rondább férfiak, akik barátnővel járnak az utcán.

Viszont mégsincs sikerem a nőknél, hétvégente sok 18-20 éves magas, jó genetikájú srác viszi haza a korombeli csajokat, én hiába próbálkozom, le vagyok pattintva.

Itt ugye az a fő érv mindig, hogy egy pasi főleg belül legyen rendben, nálam ez oké éls a külsőm se taszító, de gyakorlatban mégsem ez kell a nőknek, hanem a gimis prechadek?


ápr. 4. 16:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Vagy várod az egotuningot...
ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos kérdező egy pár évvel idősebb nőre kell hajtanod. Ott talán még van esély.


37F incel

ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
31%

Szépen elfogadod hogy ez van. Nem te, nem a férfiak döntenek a párkapcsolati életükről. Ha csak nincs valami extrém egyedi, a sikerességedet prosperáló dolgod, tulajdonságod.


Ma már az hogy jó ember vagy inkább röhejes. Sportolsz? Ez most olyan nagy szám? Diploma? Ugyan már! Káros szenvedélyektől mentes vagy? Bahhhh. Van lakásod, autód? Ezzel még a beugró szintet sem érted el. A férfiak többsége ezeket elmondhatja. Ezzel a batyuval egy 80kg-os csúnya nő figyelmét keltheted fel, aki rájött hogy a latin szeretőhöz kevés.


Ma már egy vonzó férfi mögött nagyságrendekkel több mindennek kell állnia. Nézz szét.

ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

33#

Ez elég túlzás

A felsoroltak nagyon is hozzák a beugró szintet, a probléma nem a felsoroltakkal van hogy ezek kevesek lennének.

Van 3 tényező a férfiak vonzerejében amiből legalább 1-nek kiemelkedőnek kell lennie ahhoz hogy érdekeld a nőket:

Külső, anyagiak, duma és határozottság.

Ha az egyik nagyon kiemelkedő nyert ügyed van, ha mindhárom átlagos akkor az is sokkal rosszabb mintha csak az egyikben lennél kiemelkedő a többiben rossz

Szóval a kérdező nagyon nincs elmaradva, de mivel nem kiemelkedő ezért nagyon nehéz neki társat találni

ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

34. A duma és határozottság az a nagyképű, flegma, örökösen beszédkényszerben lévő, folyton vigyorgó stílus? Vagy a mindig megmondom mi legyen típus?


Vannak nyugodtabb, csendesebb férfiak is. Oké, ők a kutyának sem kellenek.


Az meg hogy tűnk ki valamivel, naponta emelkedik a léc. Szóval hajrá pasik, hajrá férfiak!


Jobb esetben nem maradtok egyedül, kiválaszt majd egy átlagon aluli nő, de már úgy lesztek vele hogy inkább ő mint a magány. 40 felett meg már se szex, se érzelmek. :)

ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
51%

Annyit olvasgattam itt az utóbbi 1 hétben a fiatal fiukról, hogy esküszöm , megjött a kedvem hozzájuk.

Kösz a tippet!

ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy tömegével 20 éves srácok vinnék el a korodbeli nőket... hacsak nem ilyen max. 24 éves lánykákról beszélsz, akkor plusz mínusz 4 év lókuki.

Idősebbeknél messze nem így megy... a tinifiúkat a többségünk gyereknek látja, még azok is, akiknek opció az egyéjszakázás.


Én alapvetően nem buliban meg hétvégi dizsiben ismerkednék... ott az emberek be vannak piálva és felszínesek... ott nem a belső értékek lesznek a fontosak, hanem az első benyomás. Gondolom, te sem a TÉNYLEG átlagos nőkhöz mész oda, hanem a szépekhez.


Én azt ajánlanám, hogy offline közösségekben ismerkedj inkább, és legyen oké a barátság is, ha onnan meg kialakul vmi párkapcsolat, még jobb... hobbikörök, túraegylet, sportfoglalkozások stb. Ill. társkereső... és ott figyelmesen olvasd el az adatlapokat, és nagyobb esélyed van, ha a magad szintjén keresel. Mert nekem is van olyan átlag férfi ismerősöm, aki csak a top 10es egyetemista csajokat húzza jobbra, aztán Pikachu arccal csodálkozik, hogy nem csurrant-cseppent le neki semmi.

ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!