Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem elhízott, átlagos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elhízott, átlagos, de sportoló, intelligens, viszonylag jó kereső férfiként mégis mivel kompenzáljam még a nagy férfitöbbletet és a tinifiúk jelentette konkurenciát?

Figyelt kérdés

Sohasem érdekelt, ha nekem kell fizetnem a randin, nem vagyok sóher, lehet velem kulturális, irodalmi témákról is beszélgetni, nem tekintem házirabszolgáknak a nőket, nem vagyok chad, de azért bőven vannak nálam rondább férfiak, akik barátnővel járnak az utcán.

Viszont mégsincs sikerem a nőknél, hétvégente sok 18-20 éves magas, jó genetikájú srác viszi haza a korombeli csajokat, én hiába próbálkozom, le vagyok pattintva.

Itt ugye az a fő érv mindig, hogy egy pasi főleg belül legyen rendben, nálam ez oké éls a külsőm se taszító, de gyakorlatban mégsem ez kell a nőknek, hanem a gimis prechadek?


ápr. 4. 16:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
7%

20#

Én is feltételezek pár dolgot rólad, hiszen ez alapján nyilván nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

De gondoltam nem baj ha tudsz róla, hogy közel sem azokról a férfiakról szól a kérdés, akikről prédikálsz. Ha te mindenáron őket akarod belelátni ám legyen

ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
36%

De, róluk szól a kérdés. Egy normál testalkatú, netán sportos férfi nem fog vinnyogni azon, hogy nincs gyerekteste. Ez azoknak a mániája, akik el vannak tunyulva ezerrel.


Ugyanígy szép kerek mellel-fenékkel, izmos combokkal rendelkező szexi latinos nő nem fog azon picsogni, hogy jaaaaaj, de bezzeg a 40 kilós nők a népszerűek. Ez a tankarankák reszortja.

ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
23%

Te a kérdést sem tudtad értelmezni 22#

Ha a kérdező sportos férfiként hivatkozik magára, akkor nem tanácsolhatod azt hogy le kell fogyni. Még akkor se ha nem hiszed el hogy sportos

Amúgy meg a sportos és a kövér között is van pár kategória elég sok férfival

ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha sportos lenne, akkor nem nyígna. Valahogy nem látom magam előtt a szexi, kigyúrt, széles vállú férfiakat, ahogy azon vinnyognak, hogy a lányoknak a kisfiús alkat tetszik. Kár, hogy nem fogod fel...
ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
62%

"Kár, hogy nem fogod fel..."

Ez a bajom hogy te nem fogod fel

Attól hogy egy férfi sportos vagy akár kigyúrt, még abszolút nem feltétlen kell a nőknek, sőt elég kicsi az esély rá.

Magam is volt hogy kigyúrtam magamat, és persze az égegyvilágon senkit nem érdekelt, egyedül anyám látta akkor és annyira megdöbbent az izmosságomon hogy majdnemhogy megijedt. Mert a csajoknak más kell, sz@rnak azok az izmaidra

Azóta lett barátnőm, de az izmoknak addigra nyoma sem volt

ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
23%

25

Jézus, de ostoba vagy... Nem azt mondtam, hogy az izmoktól lesz valakinek csaja, hanem azt, hogy az izmos férfiak legalább annyira kelendőek, mint a kisfiús alkatúak. Aki pedig nyíg ezerrel, hogy jaaaaaj, csak a 60 kilós kisfiúk kellenek a nőknek, az valószínűleg nem egy szexi, izmos férfi, hanem egy hájtömeg.

ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
62%

Hát te tényleg veszettül ostoba vagy 26#

Hajtod itt az ostobaságodat anélkül hogy bármi valóságalapja is lenne.

Kérdező nem 60 kilós kisfiúkról írt, hanem fiatal férfiakról, nagyfiúkról akik nyilván nem 60 kilósan kelendőek, viszont nyilván elég magasak és jóképűek.

A kérdezőnk viszont biztosan nem szexi, hiszen ezt nem is állította. Viszont sportos attól még lehet.

Erősen gyanítom hogy ebben a vitában kizárólag te, "kedves" 26#-os te vagy csak kövér, hiszen ahogy emlékszem még el is ismerted korábban. Ahhoz képest nem érzed überszánalomnak hogy itt pont te kérsz számon másokon nem létező hájtömegeket?

ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
19%

Azt írtam, hogy az utóbbi időben feljött némi plusz, valóban. Azét 170/62-nél ez annyira nem vész, de igen, nyilván látszik. Ja, elismerem, nem tudom, ezen mi akkora gáz. Legalább én nem vinnyogom tele az internetet, hogy ez is az ellenkező nem, meg a genetika meg a Gyúcsán/Óbán hibája. Tudod, felelősségvállalás. Gondolom ez számodra ismeretlen kifejezés.


Egyszerűen képtelen vagy értelmezni, amit a kérdező írt, és nevetségessé teszed magad. De folytasd csak, hülyegyerek, én egész jól szórakozom.

ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
26%

"Azt írtam, hogy az utóbbi időben feljött némi plusz, valóban. Azét 170/62-nél ez annyira nem vész, de igen, nyilván látszik."


Huh, hát akkor szar genetikád lehet, ha ennyivel rajtad plusz van és látszik is.


A többség ilyen magassággal, súllyal normálisan szokott kinézni.

ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
77%
30 Vagy csak magasan van a léc nálam :))
ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!