Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen, 118 kilós evésért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen, 118 kilós evésért rajongó nőként lehet esélyem egy 20 éves sportoló alkatú,vagy 40 éves gazdag férfinál?

Figyelt kérdés
Van munkám,de otthon lakom.
2023. máj. 27. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Konkrétan itt is rendszeresen keresnek extrém elhízott nőket.
2023. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Szexre biztosan. Sokszor látom, hogy még a jól kinéző férfiak is simán és örömmel megdugnak egy kövér nőt. Hogy ki érti ezt, nem tudom. De az ő dolguk. Párkapcsolatra ekkora túlsúllyal nem sok esélyed van. Ha lenne rajtad 20 kiló felesleg még azt mondanám, oké. De így, ez durva. N
2023. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Persze, egy nőnek sokkal több lehetősége van mindig romantikusan/szexuálisan, mint egy vele hasonló kinézetű férfinak.
2023. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
87%
Gyanús nekem, h inkàbb Laci vagy te, semmint Lujzi.
2023. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

Emiatt le fogtok pontozni, de mégis miért akarsz egy sportos alkatú férfit? Egy olyan férfi miért nem jó neked aki fizikailag hasonlít rád?


Ha egy sportos alkatú férfi fel tud szedni egy 60 kilós nőt, akkor miért választana téged?


Ha nekem férfiként sportos alakom lenne, direkt olyan nőt választanék aki vékony és szeret sportolni. Így legalább együtt tudnánk diétázni, sportolni, kardiózni stb…


Egy sportos alkatú férfi mégis mit kezdene veled? Sajnálatból egyetlen sportos alkatú férfi sem fog veled össze jönni ha nem szeded össze magad fizikailag!

2023. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Shrek nők, csak pervez férfiaknak kellenek.
2023. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Nincs esèlyed, tehènke.
2023. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Femcel siralom.
2023. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom miért gúnyoljátok, még valóságsó is van ilyen párokkal a TLC-n láttam. A pasik mind teljesen normális elméjűek, fiatalok, sportosak és imádják ezeket a nagy nőket. Ízléssel nem kellene bántani senkit, ez nem valami ártó dolog amit ennyire gonoszsággal, rosszindulattal kellene reagálnotok.
2023. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

A TLC-n harmadik országbeli férfiak jönnek össze az ilyen nőkkel hogy megkapják a letelepedési engedélyt az amerikai bevándorlási hivataltól.


Miután megkapták, egyből repültek az ilyen nők a levesbe.

2023. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!