Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők red flag lenne igy lakni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők red flag lenne igy lakni?

Figyelt kérdés
Van saját házam de bontani kell, alatta a pince és a födém nagyon jó állapotú az megmarad amig fölötte el nem készül az új. Gondolom innen már kitaláltátok hogy a pincébe fogok leköltözni. Nem nagy kb 45 négyzetméter viszont igényesen meg lesz csinálva szoba, konyha, fürdő, wc minden, és fölötte épitkezés fog zajlani. Igy összejönnétek/költöznétek egy pasival?

márc. 31. 19:35
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
9. Szerintem a "benézted" után nem kéne a vessző és a "bőrt" után sem. Nagyon sok helyen tagolod szét a mondataidat vesszővel feleslegesen, ettől nem leszel intellektuálisabb.
márc. 31. 20:13
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

8, nem én írtam az első hozzászólást, sőt, kiemeltem, hogy én nem szoktam érte szólni, de tessék, ha kötöd az ebet a karóhoz, így nézne ki helyesen:

Van saját házam (vessző) de bontani kell (nem kell vessző) alatta (pont, de, ha ragaszkodsz a további mondat bővítéshez, vessző) a pince és a födém nagyon jó állapotú (vessző) az megmarad (vessző) amig fölötte el nem készül az új. Gondolom innen már kitaláltátok (vessző) hogy a pincébe fogok leköltözni. Nem nagy (vessző) kb 45 négyzetméter (vessző) viszont igényesen meg lesz csinálva (vessző) szoba, konyha, fürdő, wc (vessző) minden, (és előtt soha nincs vessző) és fölötte épitkezés fog zajlani. Igy összejönnétek/költöznétek egy pasival?

Amúgy, láttam építkezést közelről, éltem a ház régi részében, miközben az újat húzták föl. A munkagépek mozgását a padlásszobában sokszor lehetett érezni. Te építkeztél már?

Sok lakás úgy is penészesedik, hogy vannak rendes ablakai. Nem tartom lehetetlennek, hogy megoldják ezt egy pincében, de azt megkérdőjelezem, nem kerül-e többe ez a sok átalakítás, mint egy albérlet addig, amíg az építkezés folyik.

márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem. Tied az egész ház, de átmenetileg amíg a fenti részt felújítod, addig a pincében laksz? Mert ezzel nem látok problémát. Nyilván nem költöznék oda, de jó esetben a felújítás sem tart két évig, nem kell azonnal összecuccolni.
márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%

#11: "Szerintem a "benézted" után nem kéne a vessző"


De igen, mert azt követően beszúrtam egy megszólítást. Az ilyen közbeékelt megszólítás ELŐTT és UTÁN is kell vessző.

A bőre után meg azért kell, mert FELSOROLÁS.

Jobb lenne, ha nem okoskodnál olyasmiben, amihez szemlátomást nem konyítasz.

márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
*A második vessző helyére, a kell után jönne a pont, vagy, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, a vessző, de, mivel teljesen új mondat, inkább pont. Ezt elírtam. Bocsi.
márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

1


Értjük, hogy igényes vagy a helyesírásra, zavar, ha valaki hibákat vét.


Neked viszont a szövegértéseddel van gond, ha nem érted, hogy mi volt a kérdés.

márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Én konkrétan 10 évig dolgoztam épitőiparban. Munkagép nem mászkál állandóan egy egyszerű családi házas épitkezésen, jön a darus/billenős teherautó leteszi az anyagot a fát, sódert, homokot, cementet, a ház mellé, a raklapos téglát a födémre. Mivel a pince és a födém megvan és megmarad alapot markológépnek nem kell ásni. A viz, csatorna, villany csövek meg már a földben vannak. Lehet kultúráltan is épitkezni csak normális embereket kell hivni nem kóklereket.

Csoda folytán ez a pince penészmentes, rendszeresen járok le, de az ott lakás végett lesz plusz védelem a pára miatt.

Nem olcsóbb az albérlet, azzal hogy kialakitok egy 45 négyzetméteres lakást lentre már egy értéknövelő befektetést hajtok végre, ami később hasznos is lehet.

márc. 31. 20:28
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
#16: értem, hogy mi volt a kérdés, csak rendkívüli módon zavar az időnként félreértésekre is okot adó írásbeli igénytelenség. Már nem ez az első eset, amikor ennél a témánál találkozom ilyennel, de most bukott ki belőlem.
márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
KÖszi szépen a vesszős oktatást. Majd jobban figyelek rá.
márc. 31. 20:30
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Ugye, ez "Felnőtt párkapcsolatok" és nem "Nyelvtan" oldal?
márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!