Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők red flag lenne igy lakni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők red flag lenne igy lakni?

Figyelt kérdés
Van saját házam de bontani kell, alatta a pince és a födém nagyon jó állapotú az megmarad amig fölötte el nem készül az új. Gondolom innen már kitaláltátok hogy a pincébe fogok leköltözni. Nem nagy kb 45 négyzetméter viszont igényesen meg lesz csinálva szoba, konyha, fürdő, wc minden, és fölötte épitkezés fog zajlani. Igy összejönnétek/költöznétek egy pasival?

márc. 31. 19:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Eleve nem jönnék össze olyannal, aki ennyire nincs tisztában azzal, hogy egy összetett mondatban hova kell kirakni a mondaton belüli írásjeleket (vesszőket), maradjunk annyiban. Tehát nekem a központozás hiánya már önmagában red flag.
márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A helységek felsorolásán kivül, ahova ugye kell a vessző, még egy helyen használtam ilyen irásjelet az első mondatban a "kell" szó után és szerintem ott jó helyen van a vessző. Bocsánat a "wc" szó után kihagytam véletlenül.
márc. 31. 19:46
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Az 1-es is csak addig játszaná a nyelvtannácit, amíg nem egy villában élő, több 10 milliós autóval rendelkezó napbarnîtott latin Rodrigóról van szó, ha ilyen mukiról lenne szó, semmi baj nem lenne a központozással, vesszővel, se semmivel, csak úgy ázna a bugyi!
márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem költöznék oda, de, a pasi költözhetne hozzám és akkor nem kell egy pincében laknia.

Amúgy, a valóságban nem hiszem, hogy ez működőképes lenne. Egy építkezés nem két nap, hatalmas por, zaj, rezgés a talajban, amit amúgy se tudom mennyire kultivál a pince födémje. Mindeközben odalent pára (főzés és fürdés) minimális szellőzés mellett, kizárólag lámpafénnyel élve...

márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
24%
1# undorító nő. Bottal sem piszkálnám.
márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
2, én nem gec.izek a nyelvtanon, de, a kellhez pont nem kellett volna rakni, hogy, ahogy elé mindig és minden helyre, ahol "toldod" a mondatot.
márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

4. Látszik hogy csak filmen láttál épitkezést, rezgés a talajban? :D

Nem olajkutat fogok fúrni. A födém ha nem birná be is b.szna statikus is látta nem én találtam ki hogy maradhat. Hát nem két nap lesz az igaz, azért is lesz fullosra megcsinálva a pince gondolva a szellőzésre, sajnos igen lámpát kell kapcsolni ha lent tartózkodik az ember ez tény.

márc. 31. 19:56
 8/29 A kérdező kommentje:
6. Szóval egy darab rosszul kihelyezett vessző miatt már nem jönnél össze a pasival.
márc. 31. 20:01
 9/29 anonim ***** válasza:
23%
#3: ezt jól benézted, barátom, utálom a napbarnított bőrt, meg a Rodrigókat. Nekem éppenséggel Cillian Murphy meg Benedict Cumberbatch bőre, szeme, haja és fazonja az etalon.
márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
#5: ennek szívből örülök, win-win. #1-es voltam.
márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!