Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék házban lakni, normális, hogy azt is nézem ismerkedéskor van-e lakása a másiknak?

Figyelt kérdés
Több idősebb kolléganőmék is így csinálták a férjeikkel, hogy oké, nem voltak gazdagok és csak úgy bevételekből nem bírtak volna házat venni, de neki is volt egy lakása, a párjának is volt és azokból plusz még esetleg kisebb egyéb pénzekből tudtak jó helyen lévő, szép nagy házat venni semmi vagy jelképesnek mondható hitellel. Szeretnék én is valamikor házban lakni lakás helyett és felőlem nem kell milliót keressen a másik, de jó lenne, ha valahogy lehetne így tervezni, hogy mondjuk 5-10 év múlva megengedhessük, hogy lakásból házba költözzünk. Ehhez viszont vagy jó kereset vagy már meglévő saját ingatlan kell a másiknál is. Persze nem csak ez alapján döntenék, mielőtt valaki félreérti.

2023. máj. 27. 10:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Azért ezt ne nagyon reklámozd első randin...
2023. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján valogatsz, ahogy akarsz. Ha neked is van sajátod, miért ne kereshetnel olyat, akinek szinten van?
2023. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1. Dehogy reklámozom.


2. Van igen.

2023. máj. 27. 10:40
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
39%
Szerintem jogosan diggereznek le, ez esetben.
2023. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Minden nő olyan férfit választ akinek megfelelő az anyagi helyzet, aki mást mond az hazudik.
2023. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
4. Senki nem diggerez le, ezt nem mondom el senkinek.
2023. máj. 27. 11:01
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem akkor vállalod a nagyobb házzal járó meló is, mert az van bőven.
2023. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Fölösleges emiatt olyan férfit választani, akinek van lakása. Mivel az az ő lakása, nem a tiéd, illetve ez a jövőben is így lesz. Egyáltalán nem biztos, hogy ő is házban szeretne élni, vagy hogy ezért a lakását beáldozná. Főleg amilyen tartós házasságok vannak manapság, teljesen érthető lenne, ha az maradna tartalékba, vagy egyéb céljai lennének vele.

Szerintem se reklámozd, hogy első randis, utolsó idegenként te máris arra apellálsz, hogy majd eladatod más otthonát, hogy közelebb kerülj a te saját céljaidhoz. Hmm, bár annak is megvan az előnye, ha elmondod. Sajnálom a leendő pasijaidat, legalább megtudnák, milyen haszonleső vagy.

2023. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem biztos, hogy ő is házban akar élni. Én pl soha nem költöznék a Bp-i lakásból agglomerációban lévő házba. Senki kedvéért.
2023. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg nyugodtan el is mondhatod. Amit leírtál természetes. Nálam is a lakás a belépő szint. Gyakorlatias okokból.
2023. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!