Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg ennyire nehéz normális férfit találni aki családot szeretne alapítani?

Figyelt kérdés
Huszonöt éves vagyok és nemrég lett vége a négy éves kapcsolatomnak (se veled se nélküled). Úgy érzem hogy négy év ment el az életemből egy ilyen emberre. És szomorúan látom hogy ma egy férfi ha még akar is kapcsolatot a végletekig képes húzni az időt, olyan indokokkal hogy ő előtte meg akarja teremteni az összes anyagi szükségletet: ezt egy 32 éves férfi ismerősömtől idéztem akinek összevissz 2 barátnője volt eddig és kint dolgozik de még semmit se ért el. Nekem némi segítséggel lesz egy kis házam egyedülálló szingli nőként de nem találok olyan férfit akivel idővel tudnék venni egy családi házat, akivel tudnék tervezni. Mert még a leg anyám asszony katonája is beképzelt. Próbálok átlagos férfiakkal ismerkedni vagyis meg adom a lehetőséget hogy meg ismerjem őket a belső tulajdonságaik alapján sokszor már nem is nézem a külsőt ( csak nézzen ki normálisan és átlagosan) és még így se akar össze jönni. A tömegközlekedéseken is csak a mobiljukat nyomkodják egyáltalán nem nevezném őket férfiaknak. A legtöbb normális férfi már foglalt. A társkeresőkön ha vissza írnak és beszélünk az írás abba marad és ez pl ha skáláznom kéne a 3/10 kategóriás.Bocsánat kicsit hosszúra sikerült. Férfiak és nők válaszait várom!

2021. febr. 6. 09:55
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%
Vannak pedig ilyenek, csak sokan belefásultak az elutasításba, vagy amúgy tényleg normálisak, csak fosnak odamenni egy nőhöz. Itt is hányan leírják, hogy ne ismerkedj boltban, vonaton, hivatalban, dokinál, temetésen, ....
2021. febr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%

Szia.


Vagyunk még ilyen férfiak igen. De abban egyet kell, hogy értsek azzal a 32 éves férfival, hogy a semmire nem lehet szerintem sem gyermeket vállalni. Idő és pénz is kell hozzá.


Ne gondold azt hogy az a 4 év elment az életedből. Szerintem sokat tanultál és fejlődtél belőle. Valószínűleg ez is hozzátett sokat ahhoz aki ma vagy.


és hidd el.... nagyon nehéz női társat is találni :(


29f

2021. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
75%

A tömegközlekedéseken is csak a mobiljukat nyomkodják egyáltalán nem nevezném őket férfiaknak



Ekozott es a ferdiassag kozt mi az osszefugges? :D

2021. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen vagyok, tedd fel a Tindert, ha Pesti vagy, tali ott 😃


Nekem bő 1 éve egy 3,5 éves kapcsolatom ment a levesbe megcsalással, pedig már a közös lakásba költözés volt a terv.

Akivel azóta összejöttem lány, pedig azt mondta, ő még nem lát 2-3 évre előre, még inkább egyedül szeretne élni, mint együtt.


Mindkét oldalon sok a komolytalan és erre a 21. század tökéletes terep.

2021. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz, de ezt javarészt a modern világunknak köszönhetjük. Leírod, hogy sok férfi először némi anyagi biztonságot szeretne teremteni, amivel legalább a saját lábára állhat. Egyrészt ez felelősségteljes gondolkodásra vall, másrészt a nők többsége el is várja. Melyik nő szeretne felnőttként a párja (vagy a saját) szüleinél lakni? Magyarország nem éppen a gazdag emberek hazája, egy átlagos fiatal fiú (még ne nevezzük férfinak) gyakorlatilag a nulláról indul neki az életnek. A kezdő fizetések nem túl erősek (persze tudom, itt mindenki programozóként indult milliós fizetéssel, ami évente megduplázódik), az pedig egyetlen fiataltól sem várható el, hogy a legszebb éveit arra pazarolja, hogy csak tanul, dolgozik, gyűjtöget. Néha kell a kikapcsolódás, szórakozás, valami hobbi és ezek sem ingyen vannak. Így mire tényleg olyan feltételeket tud teremteni, amire már fel lehet vállalni egy kapcsolatot, addigra 30 felett lesz. Ehhez még hozzá jön, hogy az elvárások is emelkednek a korral, mert míg egy 20-22 éves fiúnál nagyon menő a haverokkal közösen bérelt 50nm-es lakás, addig egy 30 éves férfinál ez már bőven cikinek számít. Tehát amíg nem tudja ezt megteremteni, addig nem is gondolkozik kapcsolatban. Nézegethetem én az autószalonok kirakatát és bepróbálkozhatok minden nap, hogy azt a 4 milliós "álomautót" nem adnák-e oda 3 millióért, de minek? Úgyis elhajtanak. Majd ha meglesz a 4 millióm, akkor fogok besétálni és jelzem, hogy szeretnék egy olyan autót.
2021. febr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
71%

"Férfiak és nők válaszait várom!"

Kár, pedig én is akartam válaszolni.

2021. febr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Pedig igaza van! Semmire nem lehet gyereket vallalni.
2021. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
25%
Próbalkozz a külföldi pasiknál!
2021. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

Az odáig teljesen rendben van, hogy meg kell teremtenie az anyagi biztonságot, de ezt szerintem meg lehet teremteni egy nővel is. Közösen gyűjtögetni, támaszkodni egymásra érzelmileg, anyagilag.

Látom a lelki szemeim előtt a férfit, aki mindent egyedül teremtett meg és úgy lép be a férfi életébe és megkapja majd a haszonleső jelzőt, hogy ő csak beletette a fenekét a jóba és a nőnek semmi belefektetett energiája.

2021. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%

"Nekem némi segítséggel lesz egy kis házam egyedülálló szingli nőkén"

bárcsak tudnám milyen érzes, a pénzes család..


hogy kihangsúlyozta, hogy "SZINGLI NŐKÉNT".. ember, a szüleid segítenek benne, nem te érted el a 0ról. XD

2021. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!