Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg ennyire nehéz normális férfit találni aki családot szeretne alapítani?

Figyelt kérdés
Huszonöt éves vagyok és nemrég lett vége a négy éves kapcsolatomnak (se veled se nélküled). Úgy érzem hogy négy év ment el az életemből egy ilyen emberre. És szomorúan látom hogy ma egy férfi ha még akar is kapcsolatot a végletekig képes húzni az időt, olyan indokokkal hogy ő előtte meg akarja teremteni az összes anyagi szükségletet: ezt egy 32 éves férfi ismerősömtől idéztem akinek összevissz 2 barátnője volt eddig és kint dolgozik de még semmit se ért el. Nekem némi segítséggel lesz egy kis házam egyedülálló szingli nőként de nem találok olyan férfit akivel idővel tudnék venni egy családi házat, akivel tudnék tervezni. Mert még a leg anyám asszony katonája is beképzelt. Próbálok átlagos férfiakkal ismerkedni vagyis meg adom a lehetőséget hogy meg ismerjem őket a belső tulajdonságaik alapján sokszor már nem is nézem a külsőt ( csak nézzen ki normálisan és átlagosan) és még így se akar össze jönni. A tömegközlekedéseken is csak a mobiljukat nyomkodják egyáltalán nem nevezném őket férfiaknak. A legtöbb normális férfi már foglalt. A társkeresőkön ha vissza írnak és beszélünk az írás abba marad és ez pl ha skáláznom kéne a 3/10 kategóriás.Bocsánat kicsit hosszúra sikerült. Férfiak és nők válaszait várom!

2021. febr. 6. 09:55
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
28%
segítek 19-es, ezt akartad mondani: jobb körülményekbeli
2021. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
78%

Biztosan nehéz, de nem lehetetlen! Én is az volnék, csak nem találtam számomra normális nőt, az idő pedig telik...

Kérdező, ne add fel, van még pár éved, hogy megtaláld!

2021. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
40%
Normálist lehet találni, de tudod: a család nem minden...😨
2021. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
33%

20-as

A külföldi nőnek sok esetben nagyobb az igénye mint egy magyarnak, éltem külföldön vannak igen közeli barátaim. Szóval igen, lehet próbálkozni de a magyar férfi külföldi nő számára nem a csúcskategória.

21-es

Annyira tipikus, hogy egyből a pénz a szempont... Elárulom, hogy nem. A mentalitás, karakter nem kifejezhető pénzben, ez vagy megvan vagy nincsen. És ez az ami nagyban eltér egy tőlünk Nyugatabbra lévő férfiban, más a szocializáció.

2021. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
28%
24 as az miért van? a pénz miatt -_-
2021. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
38%
24-én külföldi nőkkel sokkal jobban kijöttem mindig is. Tisztelnek, mint embert. A magyar nők pedig ismeretlenül is úgy néznek az emberre rá, mintha egy db kaka lenne, és akkor most nagyon szépen fogalmaztam.
2021. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is fontos volt, hogy legyen meg minden. 26 évesek voltunk amikorra meg volt mindenünk: hitelmentes és felújított 3 szobás lakás, autó. 27 évesek voltunk amikor jött az első gyerek. Most jön a második.


30F

2021. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
#27 szerencsés vagy, a többségnek ez 30 felett adódik csak, így megérte kivárni :)
2021. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 moozygoo ***** válasza:
100%
Azt hittem normális férfi vagyok, de miután ezt elolvastam, rájöttem hogy már férfi sem vagyok, rohadt telefon :D
2021. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ja mert majd pont egy gyikes vernyogó kis 25 éves véleménye alapján fogom magam elhelyezni a világban, és eldönteni, normális vagyok-e. Szállj le a földre, kisangyal, mert nagyot fogsz koppanni, ha lezuhansz! 30f
2021. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!