Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg ennyire nehéz normális férfit találni aki családot szeretne alapítani?

Figyelt kérdés
Huszonöt éves vagyok és nemrég lett vége a négy éves kapcsolatomnak (se veled se nélküled). Úgy érzem hogy négy év ment el az életemből egy ilyen emberre. És szomorúan látom hogy ma egy férfi ha még akar is kapcsolatot a végletekig képes húzni az időt, olyan indokokkal hogy ő előtte meg akarja teremteni az összes anyagi szükségletet: ezt egy 32 éves férfi ismerősömtől idéztem akinek összevissz 2 barátnője volt eddig és kint dolgozik de még semmit se ért el. Nekem némi segítséggel lesz egy kis házam egyedülálló szingli nőként de nem találok olyan férfit akivel idővel tudnék venni egy családi házat, akivel tudnék tervezni. Mert még a leg anyám asszony katonája is beképzelt. Próbálok átlagos férfiakkal ismerkedni vagyis meg adom a lehetőséget hogy meg ismerjem őket a belső tulajdonságaik alapján sokszor már nem is nézem a külsőt ( csak nézzen ki normálisan és átlagosan) és még így se akar össze jönni. A tömegközlekedéseken is csak a mobiljukat nyomkodják egyáltalán nem nevezném őket férfiaknak. A legtöbb normális férfi már foglalt. A társkeresőkön ha vissza írnak és beszélünk az írás abba marad és ez pl ha skáláznom kéne a 3/10 kategóriás.Bocsánat kicsit hosszúra sikerült. Férfiak és nők válaszait várom!

2021. febr. 6. 09:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
83%
Némi: Segitséggel: Tehát, ÖNERŐBŐL is, meg segitséggel IS!
2021. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%

#9 ezzel tökre egyetértek, de mutass már nekem ilyen párokat. Biztos van, de szerintem ők a kivételek.


Én amit látok tömegesen:

pasi keres, nő meg minimálbéres diplomás.

Pasi keres, nő tanul (ez amúgy oké, ha van cél)

Pasi keres, nő keres, de cél nincs, 3 hónap múlva már változnak a szereplők.

Pasi keres, nő.... izé, él mellette.

Nő keres, pénzt, de palit nem, minek nekem az.

Pasi keres, hol a f....omba van egy értelmes nő.

2021. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

10-es válaszoló

Nem vagyunk gazdagok csak össze tartó családom van.

Hitelből veszem a lakást és kapok hozzá segítséget.


És igen, tudom hogy mindenhez gyűjteni kell de ahogy az előző hozzászólásokban olvastam, együtt is lehet meg teremteni az otthont. :)

Ha meg találom a páromat 1-2 éven belül együtt tudnánk venni egy családi házat, mivel a lakásom csak egy szobás és sajnos nem lehet bővíteni. Maximum ki tudnám adni hogy abból is legyen bevétel. És ha bármi gond lesz xy év múlva tudom hogy van hová mennem, és nem semmizem ki mint ahogy írták fentebb hogy a nők ilyenek egy házasságban. Csak előre kell gondolkodni ebben a világban.


Igen, az emberek többsége nehezen ismerkedik mivel sokat csalódtak.

Ahogyan én is az előző kapcsolatomban én voltam a dolgos, az exem mindig váltogatta a munkahelyeit és utána heteken néha hónapokon keresztül csak ült a számítógép előtt reggeltől estig. Mégis hiszek még benne, hogy vannak igazi férfiak. Remélem hogy szerencsém lesz meg ismerni egy olyan embert akivel le tudom élni az életemet. :)

2021. febr. 6. 11:17
 14/39 anonim ***** válasza:
41%
1 emberből vonsz le nagyvonalú következtetést.. gratulálok.
2021. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
88%
Igen ennyire . 31 évesen 8 éves kapcsolat után ejtettek pofára. Talpraálltam, emberileg,anyagilag jól állok rendben minden de tàrsat találni aki nem csak szexet akarna ....szinte lehetetlen.
2021. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%
Milyen tökéletes vagy.
2021. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
44%

Jajj, én is alig várom, hogy összejöhessek valakivel, akinek most lett vége a 4 éves kapcsolata, hitel van/lesz a nyakán és 1 év ismeretség után már szülné is a gyerekeket nekem.

Jah, nem, köszi.


1-2 év mocskosul kevés ahhoz, hogy egy ilyen életre szóló döntést felelősségteljesen meghozzak. Ahhoz először el kell múlnia a rózsaszín ködnek és rá kell jöjjünk, hogy anélkül is nagyon működünk együtt. Ez alsó hangon 3-4 év! Persze, lehet beleugrani fél év után is, sokan meg is teszik. Nem véletlenül van annyi egyedülálló anya.

2021. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nehéz. Én ebbe a világba nem vállalnék szívesen gyereket, a politikai helyzet, megélhetés, covid, stb. közepén. Majd ha esetleg normalizálódik a helyzet. A társadalom teljesen szét van esve és még nem vagyunk a szakadék alján. Szerintem egyébként a jövő társadalam úgy fog kinézni, hogy az igazán gazdagok fognak tudni megmaradni hagyományos családmodellben, az átlag pedig egymaga fog senyvedni, esetleg alkalmi kapcsolatokkal frissíti majd az életét. A sorozatmonogámiáról hallottál már? 30f
2021. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
33%
Ne csak magyarokkal ismerkedj, hanem legyél nyitott! A magyar átlag férfi sajnos olyan, amit leírtál. Én randizgazok külföldiekkel, volt külföldi párom is hát hogy is mondjam más kaliber és mentalitás. Szóval csak azt mondom, hogy ne limitáld magad csak magyar férfira.
2021. febr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
59%
19-ez a férfiaknak is jó tanács lehetne, hogy inkább külföldi nőkkel is ismerkedjenek!
2021. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!