Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg ennyire nehéz normális férfit találni aki családot szeretne alapítani?

Figyelt kérdés
Huszonöt éves vagyok és nemrég lett vége a négy éves kapcsolatomnak (se veled se nélküled). Úgy érzem hogy négy év ment el az életemből egy ilyen emberre. És szomorúan látom hogy ma egy férfi ha még akar is kapcsolatot a végletekig képes húzni az időt, olyan indokokkal hogy ő előtte meg akarja teremteni az összes anyagi szükségletet: ezt egy 32 éves férfi ismerősömtől idéztem akinek összevissz 2 barátnője volt eddig és kint dolgozik de még semmit se ért el. Nekem némi segítséggel lesz egy kis házam egyedülálló szingli nőként de nem találok olyan férfit akivel idővel tudnék venni egy családi házat, akivel tudnék tervezni. Mert még a leg anyám asszony katonája is beképzelt. Próbálok átlagos férfiakkal ismerkedni vagyis meg adom a lehetőséget hogy meg ismerjem őket a belső tulajdonságaik alapján sokszor már nem is nézem a külsőt ( csak nézzen ki normálisan és átlagosan) és még így se akar össze jönni. A tömegközlekedéseken is csak a mobiljukat nyomkodják egyáltalán nem nevezném őket férfiaknak. A legtöbb normális férfi már foglalt. A társkeresőkön ha vissza írnak és beszélünk az írás abba marad és ez pl ha skáláznom kéne a 3/10 kategóriás.Bocsánat kicsit hosszúra sikerült. Férfiak és nők válaszait várom!

2021. febr. 6. 09:55
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb normális férfi már szimplán csalódott a nőkben és hisz a hosszú kapcsolatokban. Amikor sokszor megjártad egyszerűen már nem akarsz minden erőddel a kapcsolatokra fókuszálni mert nem éri meg elpazarolni éveket az életedből erre. Rövid kapcsolatokra még mindig lehet majd valakit találni ha kicsit magányosabbá válik az ember.
2021. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy néz ki hogy találtam egy számomra normális, intelligens férfit akivel idővel biztosan lehet tervezni. Nagyon sok közös van bennünk! ☺️☺️ Sok sikert mindenkinek. Sziasztok! 👌😄😊
2021. márc. 5. 14:58
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Az igen... Nem egész 1 hónap alatt, korona idején. Szép teljesítmény! És akkor még itt engem fikáznak, amiért "kissé" frusztrált vagyok, hogy velem ellentétben más nőknek játszi könnyedséggel összejön, jelen esetben nem is akármilyen partner. Engem meg már csak nem egész 2 hónap választ el a 7. apácasági évfordulómtól, mellesleg 4 a 30. születésnapomtól... Pedig még csak nem is komoly, később családalapítós kapcsolatra pályáznék.
2021. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
39%
Valamit qurva szarul csinalsz, ha 7 ev alatt egy pasi se jott ossze
2021. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Csak qrva nagyot buktam a genetikai lottón, ennek ellenére nem tudom elfogadni azt a kategóriát, amelynek képviselőit semelyik nő még az ellenségének sem kívánná. Józan ésszel belátom, hogy ez a szintem, meg hogy kompromisszumot kell kötni stb., de ettől még nem leszek képes egy ujjal sem hozzájuk érni. Pont ugyanúgy, ahogy egy normális, valamire való férfi hozzám. Így jártam, és ez bizony marha kellemetlen.
2021. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
43%
Ja értem...túl nagyok az igényeid.
2021. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Végül is igen. Ilyen adottságokkal még arra sem lehet igényem, hogy pl. korban nagyjából passzoljon vagy káros szenvedélyektől és durva pszichés zavaroktól mentes legyen, nemhogy vonzalomra. Az csak a jó nőknek jár, hogy még kívánják is a partnerüket, sok egyéb pozitívum megléte mellett. Én kérek elnézést, hogy nem viselem derűsen mosolyogva ezt...
2021. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem teszel ellene?

Egyebként, en 70-80kg kozott mozgok, nem mondanám magamat túl szépnek sem. (Bar azbarcomra azt mondják, hogy szép)

Mégis egy sportos, (nekem mondjuk ez nem fontos) nagyon jóhumoru, programozó férjem van.

2021. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
56%

Nem lehet minden ellen tenni. Nekem az arcom rettentően csúnya - a vonások és a formája is, nem csak a bőr. A kóros soványságomon pedig csak egy élhetetlenül szigorú diéta segítene talán(!), olyan, amit más sem tartana a helyemben, mert kb. az egész napnak/életnek ekörül kellene forognia, teljesen rá kellene csavarodni, hogy ne csússzon be minimális hiba sem, mert különben mit sem ér az egész. De mellet még ez sem növesztene rám, a plasztikai műtét pedig nem gyerekjáték, hogy csak úgy lazán vállalja az ember minden velejáróját és kockázatát. És végül: intelligenciát, tartalmas, szórakoztató személyiséget még műteni sem lehet az emberbe, ezek hiányán pláne nem segít semmi.

Szerencsés vagy, hogy neked összejött...

2021. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!