Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves egyedülálló nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves egyedülálló nőként mennyire kínos szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés
Ismerkednél ilyen nővel?
2022. máj. 9. 07:51
A kérdező szavazást indított:
Kínos
Nem kínos
50 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Szülőknél minden esetben kínos lakni, akárhonnan nézzük.
2022. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nemkínos, csak nem praktikus. Rengeteg konfliktust fog generálni.
2022. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%
Nőként semennyire, az ilyesmi csak a férfiaktól számít halálos bűnnek.
2022. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%
A saját lakást és autót általában így is meg szoktátok követelni a férfiaktól. Nyugi nem te leszel az egyetlen gold digger.
2022. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy, hogy milyen körülmények között! Ha egy 1.5 szobás emeleti lakásban , ahol ott van nagyszülő meg még egy gyerek stb. az nem egészséges, de például egy családi házban külön bejáróval esetleg külön emeleten az már más tészta. (Én 43 múltam és férfiként, még mindig otthon lakom. Persze én emeletes családi házban, ahol az emelet az enyém párommal, míg anyukámé a földszint. Azért is praktikus így, mert ugye a szülő sem fiatalodik az évekkel és így mindenben tudom segíteni a ház körül. Tudom mai világban a fiatalok csak menekülnének a szülőktől, de jó visszaadni mindent, amit anno kapott az ember gyerekként.)
2022. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Nőként nem ciki, férfiként a világ lúzere aki otthon lakik.

Ahogy nőként az sem ciki, ha az embernek szar munkája van vagy éppen munkanélküli akár évek óta, keveset keres, nincs kocsija, nem tud bánni a pénzzel, otthon él a szülőkkel, nincsenek különösebben céljai stb.

Férfiként minden ilyentől egy béna, szar alaknak számít már az ember.

A kettős mérce ugye...

2022. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
56%
Nőknek nem, férfiaknak igen.
2022. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Tedd fel magadnak a kérdést: mit gondolsz azokról a férfiakról, akik 30 évesen otthon élnek?


Alapvetően két válasz adatik erre a kérdésre:


1) Az illető egy élettelen lúzer, szánalmas.


2) Nincs semmi gond ezzel, rengeteg ok indokolhatja ezt.


Amennyiben a kérdésre az első választ adod, úgy rendkívül kínos, hogy otthon élsz.


Amennyiben a második választ, úgy egyáltalán nem kínos.

2022. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Nincs ezzel semmi baj! Majd jön egy férfi az életedbe aki majd magához költöztet!


A ferfiak esetében aki 25 körül még otthon lakik az életképtelen!


27/N

2022. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
#9 Jelen esetben pontosan mi az oka a különbségtételnek?
2022. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!