Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
 261/287 anonim ***** válasza:

#260


Teljesen igazad van nekem sincsen semmi bajom azzal h pl egy nő anyagias. De ne legyen álszent és ne hangotassa h nettó 700-900 környéki és saját lakás meg elvárása csak alap és nem aranyásás.

ápr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/287 anonim ***** válasza:
53%

260, ez nem a gonoszságról szól. De még csak nem is önmagában a külsőről, bár én már kinőttem abból, hogy meggyőzzek bárkit is. A megrögzött Isten hívőt se akarom meggyőzni, vagy a vegánt, titeket se.

De, az, hogy ezen az oldalon ilyen erőszakosan reagálnak az incelekre, nagyon is okkal van és nem azért mert csúnyák. Azért, mert 10 éve építik a saját rossz renoméjukat.

Ami a párválasztást illeti, elég, ha valamiben kiemelkedőt tudsz nyújtani és persze ezt meg is tudod mutatni, akkor már lesz olyan nő, akinek megtetszel.

A bűnözőkért jellemzően hasonlóan beteg lelkű nők rajonganak. De, ha neked van valami sulyos bajod, persze, hogy a hasonszőrűt keresed.

Ha valaki nagyon nagy dumás, hangos, vidám, társaság közepe típus, az is hamar elkel. Aki gazdag szintén, aki híres, menő legalább a saját köreiben, aki feltűnően jóképű vagy izmos, vezető, vagy valamiért adott közösségben hatalma van, valaki olyan, akit könnyű meglátni.

Ha valaki mindenben max átlagosan teljesít, annak sokkal nehezebb láthatóvá válnia, ha pedig ebben, abban átlagos, minden másban meg átlag alatt van...

De, nekem nem tisztem igét hirdetni. Csupán ez a magyarázat a gyilkosokra, akiknek a nők írogatnak, meg bejárnak az életfogytosokhoz dugni. Ez a magyarázat a majomemberekre, akik az utcán verik az asszonyt, az mégis megy utána, mint a pulikutya. Hitler meg megalomán elmebeteg volt, de azt meg kell hagyni, hogyha meghallgatod, ahogy beszél, nehéz másra figyelni.

Vannak előnytelen külsejű emberek is kapcsolatban, ebben azért csak, csak egyetértünk nem? Az utcán, boltban ilyet azért ugye te is látsz?

Az oka, hogy valamiben, ami a csajnak fontos, tudott a srác villantani.

ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/287 anonim ***** válasza:
12%

“ Ha valaki mindenben max átlagosan teljesít, annak sokkal nehezebb láthatóvá válnia, ha pedig ebben, abban átlagos, minden másban meg átlag alatt van...”


Tehát akkor versenyezni kell a nők kegyeiért? A nőnek éreznie kell, hogy a pasija valamiben kiemelkedik?

Ha így van akkor lehet sosem fog menni nekem mivel ez ellenérzést vált ki bennem, és ha tudnák is nyújtani valamit még akkor sem tenném meg.

ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/287 anonim ***** válasza:
17%

“ Vannak előnytelen külsejű emberek is kapcsolatban, ebben azért csak, csak egyetértünk nem? Az utcán, boltban ilyet azért ugye te is látsz?”


Ez igaz VOLT. Idősebb korosztályban láttam azt , hogy mindenféle formájú férfinek volt felesége, családja.

Az én korosztályomban meg fiatalabban meg szinte csak chadek mellett látok nőt. Sőt, ennél durvábbnak tűnik a helyzet! Szinte csak chadeket látok nagyobb baráti társaságban, bandában, a nem chadek legtöbbször plusz egy emberrel vagy tök egyedül vannak. Ez cáfolja azt a felvetést, miszerint a barátkozásnál nem számít a külső.


Az incelprobléma nem csak a szexhiányról szól hanem sokkal sokrétűbb. A társadalmi kitaszítottság ami a legnagyobb szenvedést okozza és ami 13 éves korban kezdődik.

ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/287 Barito ***** válasza:
26%

260: "saját tapasztalataink is letagadják"


totál így van!

ápr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/287 anonim ***** válasza:
49%

263, erről szól a párkeresés. Nekem nőként nem gond, hogy "versenyeznem" kell. Illetve gond ha ezt érzem, ezért nem társkeresőztem soha. Nem fogok versenyt futni senkivel. Ugyanakkor tisztában vagyok azzal, hogy külsőre, egzisztenciálisan és jellemben hol állok azokhoz képest akiket ismerek, a körülöttem megforduló női "átlaghoz" képest és a fejemben lévő ideálhoz képest. A cél az utóbbi felé haladni. Ha több embernek vagyok vonzó, több esélyem lesz nekem megfelelő társat találni. A külsőmön nem árt dolgoznom, hogy nagyobb esélyem legyen most, hogy újra szingli vagyok. Egyelőre nem keresek kapcsolatot, ezért nem is erőltetem meg magam, de tudom, hogy hol kéne felhúzni magam a kellő szintre. És lassan időleges nekiállnom, mert nem két pillanat. A jellememre sokan vevők, egzisztenciálisan meg hozom az átlagot.

Számomra ez olyan, mint, hogy tudtam, mit akarok dolgozni, annak megfelelően tanultam, alakítottam a külsőm, kommunikációs stílusom (semmi extravagáns, kihívó, se tetkó, se lila haj stb.) Ezek voltak a kritériumok ahhoz, amit akartam. Számomra a társkeresés is valami ilyesmi.

ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/287 Barito ***** válasza:
12%

262: "Ami a párválasztást illeti, elég, ha valamiben kiemelkedőt tudsz nyújtani és persze ezt meg is tudod mutatni, akkor már lesz olyan nő, akinek megtetszel."



a kapcs alapja a fizikális-szexuális vonzalom. kiemelkedő valamiben? kamu! pl. a kiemelkedő intelligencia ELISMERÉST vált ki, nem vonzalmat. a kiemelkedő vagyon az összegre nézve vonzó, nem a tulajdonosára tekintve.... a kiemelkedő belső értékek is olyanok mint az intelligencia, elismerést váltanak ki, de nem vonzalmat. a nők sokszor elszólták már magukat, úgyhogy hagyjuk ezt a mellé beszélést kedves 262-es.

ápr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/287 anonim ***** válasza:
20%
Kedves nők mi lenne ha beismernétek, hogy egyszerűen túl magasan vannak az elvárásaitok ahelyett, hogy minden felelősséget a pasikra hárítatok?
ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/287 anonim ***** válasza:
19%

Én azt el tudnám fogadni, hogy a nők válogatnak és csak a legjobb jöhet szóba náluk (mint pld páváknál a legdíszesebb kakas), de akkor ez legyen hivatalos és ne gaslightingolják a férfiakat.


Ha hivatalos lenne, máris lehetne megoldást találni és javítani a magányosan maradt férfiak sorsán.


Vagy ennyire derogál ezt beismerni, nők? Titeket aztán senki ne nevezzen felszínesnek, hipergámnak?

ápr. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/287 anonim ***** válasza:
72%

268, ezt sokszor leírták már itt. Amíg van férfi, aki megugorja az elvárásokat és az adott nőt válssztja, nem volt túl magasan a léc.

267 a "nők" nem tudjàk elszólni magukat, egyszerűen vannak nők akiknek ez, vannak, akiknek az a vonzó.

Ha igazad lenne nem lennének az új fogalmak, mint sapioszexuális, demiszexuális. Vagy ez is egy országokon, nemzeteken átívelő összeesküvés az incelek ellen?

Én kiszálltam, túl sokszor folytattam már le ezt a vitát. Mint írtam, egy Isten hívőt se fogok győzködni, hogy nem Isten akarata volt átmenni a gyerekén kamionnal, hanem baleset. Titeket se éri meg.

Mindenkinek joga van a maga véleményéhez, hitéhez és aki megtalálta a sajátját az úgyse fogadja el másét.

ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!