Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
 231/287 anonim ***** válasza:
23%

Occse vau'tam....



39F incel

ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/287 anonim ***** válasza:
Hiteltelen maláj tigris
ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/287 Barito ***** válasza:
84%

"Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?"


Pontosan ugyanannyit, mint a Los Angeles melletti platánfa kidőlése miatt.

ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/287 anonim ***** válasza:
44%
#233! Naaa, csak a magad nevében beszélj! Én azért annyit nem. Egy fa sokkal tobbet ér, mint az összes incel együttvéve.
ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/287 anonim ***** válasza:
18%
Senki nem tudja, hogy alakul ki egy incel, hogy igazából ez a társadalom műve, a folyamatos elutasítás, lekicsinylés, alázás következménye. Mindenkire, ismétlem mindenkire kihatna ha ezen menne át!!!
ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/287 anonim ***** válasza:
44%

235, akkor se random idegenek hibája, hanem a családjáé, akik nem segítettek neki normálisan szocializálódni. A társadalom ugyanolyan minden gyerekkel. Csak, van, aki ügyesebb, jobb alapokat kapott és megtanul úszni az állandó fuldoklás helyett. Ha nincs veleszületett pszichés baja, akkor a családját lesz szíves hibáztatni minden incel. Meg magát, hogy tizenévesen nem tűnt fel neki, hogy bajban van és nem keresett megoldást, sem akkor, sem azóta.

Bárki lehetne incel, mégse lesz mindenki az. Pedig a társadalom azonos, amiben felnő.

ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/287 anonim ***** válasza:
41%

#236


megtanul úszni az állandó fuldoklás helyett.


Megnézném te h tanulsz meg úszni egy tengerben ahol állandóan beléd harapnak a cápák.

ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/287 anonim ***** válasza:
32%
236 összekeveri a kinézetet a szocializációval
ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/287 anonim ***** válasza:
66%
237, volt nekem elég bajom az úszassal. Csak, nem 30 évesen esett le, hogy bajban vagyok, így nagyjából behozható volt a hátrány. No meg, nem volt teljesen elbszott a családom csak alkalmatlan a rendes fejlődésre. Ha valakinek teljesen el van bszva, mélyszegénység, abúzus, erőszak, stb. Az valóban még nehezebb lehet. De, akkor is a család a hibás nem a társadalom, a nők, a jó pasik, a hold, meg a csillagok. Gimnázium végétől felfele meg már kifejezetten az egyén kezében van a gyeplő.
ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/287 anonim ***** válasza:
46%

239


Nem a család. Nekem igazából a család mindent megadott. A baj akkor kezdődött amikor kiléptem az ajtón, illetve elkezdtem kamaszodni. Ugye 13 éves kortól kezd el számítani a külső, illetve az a legfontosabb, mondhatni mindenek feletti, és pontosan akkor kezdődtek a problémák a kiközösítések, csúfolódások miatt. Ez megtörte az önbizalmam és el is szigetelődtem egyre jobban. Igazából egy láncreakció amit az intoleráns társadalom valamilyen szempontból más személyek iránt tanusít. Ha csúnya vagy és introvertált egyszerre akkor a kamaszkort lehetetlen mélyebb sérülések nélkül túlélni. Igazából már egy mentálisan roncs személy kerül ki ebből a darálóból, igazi kegyetlen színtiszta szelekció a legcsupaszabb formájában.

ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!