Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/287 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit kevesebb autista meg látens meleg looksmaxx forumot kellene olvasni.
márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/287 anonim ***** válasza:
69%

"és a legtöbbjüknek 8-as 10-es pasi kell, függetlenül attól, ők hogy néznek ki, "


Na ezek pont ti vagytok, akik szerint a nő öreg 30 felett, akkor is, ha ti magatok vénebbek vagytok.... SOroljam?


Amúgy meg menj ki az utcára és láthatod, nem csak top pasik mászkálnak kőkket, te agyhalott.

márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/287 Barito ***** válasza:
31%

"Amúgy meg menj ki az utcára és láthatod, nem csak top pasik mászkálnak kőkket, te agyhalott."


Ez nem írja felül amit írtam, max azt bizonyítja, a nő beletörődött a 10/5-ös csákómákóba. Mert vele leélhet 1 életet, míg a jóképűvel soha, mert neki ő nem kell. Hiába nyávog 10/5-ös nőként a 10/8-as pasi miatt. Persze, attól még h összejött a vele egy szinten (és valójában hozzá való) 5-ös ürgével, még álmodozik a 8-as csávóról, lehet szex közben is csukott szemmel őt képzeli oda.


akit említettem, átlagon felüli kolléganő bevallotta, fiatal korában (most 47) csak a jóképűekkel foglalkozott, de ma már a belsőt nézi, lényeg h rendes legyen a csákó.

márc. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/287 Barito ***** válasza:
30%

Jut eszembe!


A nők mocskos terelésére jó példa mikor azt mondják, a jelenlegi párjukra rám sem néztek volna korábban, (őszinteségi roham, gyenge pillanat) és egyáltalán nem tetszett nekik, DE MEGISMERVE, a jó tulajdonságaik miatt "beléjük szerettek".


Ez csak annyit jelent, a valóság és az idő múlása rádöbbentette őket, hogy soha nem lesz életük, családjuk egy jóképűvel, (főleg ha ők maguk 10/5-6-osok) és ezért elfogadták a jó belsővel rendelkező SZINTÜKÖN lévő fickót, akivel leélhetnek egy valódi életet.


Mindeközben ezzel a faxsággal akarják igazolni, hogy a jó belső (is) fontos valójában. :)



Mint mikor esélyed nincs egy Ferrarira, de végül is, A-ból B-be eljutni egy Suzuki Swift-el is el lehet. (aztán meg jön a Swift felmagasztalása)

márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/287 anonim ***** válasza:
36%

"a jelenlegi párjukra rám sem néztek volna korábban"



Ugye, a "korabban" ebben a kontextusban azt jelenti, hogy 23 evesen, gyermektelenul. Aztan valas utan, gyerekkel, szarul kinezve mar lejjebb megy az arc....



39F incel

márc. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/287 Barito ***** válasza:
25%

39F incel


Igen, többnyire igen. Az említett kolléganőnél annyiban más, hogy őt átverték és lehúzták anyagilag a jóképűek, ezért mondta h normális kell neki. A sok pofon felértékelte benne a normalitást.

márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/287 anonim ***** válasza:
55%

214! Ezt mikor álmodtad? Nőként valószínűleg gyakrabban hallanék ilyen őszinteségi rohamokat nőktől, mint te hímként. Érdekes, még sose hallottam.

Olyan van, hogy valaki nem tetszik, és később mégis beleszeretsz, és "megszépül" a szemedben, de ez nem idő függvénye.

Nekem is volt. Egyáltalán nem tetszett. "Össze voltam vele zárva". Valamiért mégis vonzódtam hozzá, aztán életem nagy szerelme lett. Nagyon öreg voltam, biztos azért, mert lejjebb adtam. 16 éves 🤣 Kb.40 nála külsőleg sokkal jobb pasi próbálkozott abban az időben.

Most 42 vagyok. Biztos nem kéne, sőt nem is kell, mert azóta is próbálkozott pármilliószor. Szóval az elméleted nem jött be 😉

márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/287 anonim ***** válasza:
43%

Aki fut a nők után, kuncsorog, bálványozza őket és ad a véleményükre meg hogy mi tetszik nekik az nehezen fog nőt találni ha sikerül akkor is csak egy papucs illetve lábtörlő lesz, és ami a legrosszabb sosem fogja jól érezni magát.

Könnyen beszélek mert nem vagyok szűz, volt már kapcsolatom nőkkel, igaz. De nagyon tudom értékelni a szabad életet, nincs jó kapcsolat egy idő után válságba kerül az összes. He érdekel milyen a szex menj el prostihoz /én mondjuk biztos nem mennék/ csak jól nézd meg hogy kit választasz. Kapcsolatban lenni nem nagy dolog egy nővel, sőt rengeteg kötöttség, konkrétan a szabadságod feladása. Nagyon hamar el tud múlni a

rózsaszín köd, lehet a külvilág felé játszani a tökéletes párt.

Úgyhogy megértem az incelek problémáit, de tapasztalt rókaként már volt dolgom nőkkel, ne görcsöljetek rá ennyire a szerelem meg kapcsolat témára.

Én komolyan kimozdulok szívesen összehozni csajt bárkivel, nem fogom learatni a babérokat senki elől de megd.gni nem fogom senki helyett.

Kesze kusza lett az írás, de csak annyit akartam írni hogy ne legyenek tévképzetei senkinek egy párkapcsolat nem egy mennyei dolog, sőt.

márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/287 anonim ***** válasza:
27%

"DE MEGISMERVE, a jó tulajdonságaik miatt "beléjük szerettek"


Ezt demiszexuálisnak hívják. Ilyen férfiak közt is van.

márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/287 anonim ***** válasza:

És csaljatok, a nők is csalnak esztétikai tuningokkal, nem kell évekig a konditeremben sz.pni, tanuljatok meg sminkelni, igen férfiként is elképesztő dolgokat ki lehet hozni magatokból. Szerintem hajstílust sem nehéz váltani, ruhákat venni akár turkálóból is ha nem eleresztve utána a kutya nem mondja meg honnan van. Dobj fel egy karórát, nem kell Rolex csak egy olcsó valami az is sokat dob a csuklón és a kézen. Mint írtam nem kell a kondiban leélned a fél életed, otthon is látványos eredményeket lehet elérni bárkinek, nem kell megszakadni. És ne kérj véleményt nőktől, magadnak akarj tetszeni, ne erőltess magadra semmi hülyeséget.

Szóval a nők is rengeteg mindenben csalnak egy konkrét iparág épült rájuk, nincs annyi vonzó, szép nő egyébként, kis erő befektetéssel is optikailag feltuningolják magukat. Amúgy meg sokat nem szabad szórakozni velük ha már próbálsz kezdeményezni és elkezd passzív vagy flegma lenni, te lépj ki először, egyszerűen szó nélkül hagyd ott. Jöhet a következő. Csak időt kell rá szánni.

márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!