Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként, tetoválás hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként, tetoválás hátrány ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

25-30 körüli nőket kérdezném ez ügyben.

Jobb alkaromon egy nagyobb, bal alkaromon egy kicsi, és a kézfejemen egy kicsi, valamint a nyakamon van egy kis felirat.

Tervezek még egyébként(váll,mellkas,vádli).

De felötlött bennem, hogy mit gondoltok erről.

Ezek a tetoválások azokat a dolgokat tükrözik amiket szeretek, vagy tudok azonosulni egy bizonyos motívummal/jelképpel legyen az egy mitikus lény, vagy egy állat, vagy egy tárgy. Bizonyos érzésekre,élethelyzetekre emlékeztetnek.


márc. 5. 09:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%

Én kifejezetten szeretem a tetkókat :)


Egyrészt a másik ember része, és nem csak azért, mert tartós (általában örök) része a testének; a személy egy kis darabkáját hordozza magában, egyfajta kivetülése a személyiségének.

(Volt egy évfolyamtársam anno, aki a kutyáit varratta a vádlijára. Egy másik Freddie Mercury utalást hord magán. Egy másik meg egy szimpla IKEA-poharat, és ha unatkozott, filccel "megtöltötte" valamivel. Mind a hármat imádtam)


Plusz, kis művészpalánta vagyok, művészi szemszögből is érdekesnek találom őket.

márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Csak a kíváncsiság késztetett a kérdés kiírására. Elég nehezen megy nekem az ismerkedés, és érdekelnek az ezt befolyásoló tényezők. Kicsit olyan benyomást kelthetek ami nem teljesen tükrözi a személyiségem, mármint félreértelmezhetik sokan, és érdekel ez mennyiben lehet hátrány.

márc. 5. 10:53
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
A börtöntetkók, meg a "szeretlek Liza nem épp a legelőnyösebbek, azok kissé taszítanak, de a többi, szépen elkészített, igényesek, azok szépek.
márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezeken a helyeken nem szeretem.
márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Egy-egy tetkó nem zavarna, sőt, van, amelyik kifejezetten tetszik, de, aki végig van varrva tokától bokáig, az nekem már sok.
márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány, mondhatni semleges.

Nekem is van néhány tetoválásom, tetszenek a szépen elkészítettek, de önmagában nem lesz előny sem.

Ami taszító számomra, ha igénytelen a tetoválás.

márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Általába véve elég gagyi sz4rokat szoktak magukra varratni

nyakra valami macska száj/szem

Többi részre rózsa, fekete fák, vonyító farkas fej, hold, toronyóra, zsebóra, bőgő női fej aminek a fèl arca esetleg démoni

Na ezek nem tetszenek

márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus az illető, nekem teljesen mindegy, hogy van-e rajta tetoválás vagy nincs. Nyilván a "szeretlek Mari" meg az ilyen firkálmányok az kizáró tényező. :D
márc. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a tetoválásokat a pasikon. Jó, azt nem amikor már a teljes test ki van dekorálva, de amugy nagyon bejön. Nekem is van pár.
márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!