Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek 35 fölött relativ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 35 fölött relativ rossz a testtartása és nincs kigyurva azaz nem "vonzó a teste" nincs tetoválása az nagyjából esélytelen a nőknél azaz minden lesz csak nem vonzó?

Figyelt kérdés

2022. szept. 6. 08:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát a 20 éves szexi sportos lányoknál lehet. Inkább a saját szinteden válogass, akkor biztos találnál valakit :)
2022. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

A tetoválás hiánya teljesen irreleváns, a rossz testtartás meg nyilván taszító.

Ettől még persze esélye lehet...

2022. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát nyilván javitani akarok ezeken minnél előbb konditerem csontkovács gyógytorna mert eléggé lenullázza az önbizalmamat..

Ha tetszik valaki és udvarolok stb ott van bennem a gondolat hogy nem vagyok vonzó nem vagyok "jó pasi" azaz a tipikus átnéznek rajtam szindróma érzése.

Még ha van is némi vonzalom vagy szimpátia hamar elcseszem ezzel a lecsökkent magabiztossággal.

2022. szept. 6. 09:04
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ez van. Ilyen a világ. Aki nem vonzó, azzal ilyenek. Ami ellen tudsz tenni, tegyél minél előbb.
2022. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
35 felett igényesnek, sportosnak, magabiztosnak kell lenni, nem az általad leírtak... persze a rossz testtartás az nem előny az tuti, de az hogy van tetkó vagy nincs az semmit nem számít, ahogy az sem, hogy ki vagy e gyúrva vagy sem, mint írtam sportos legyél, tehát ne elhízott, de az hogy kilegyél gyúrva felesleges, sőt csak korombeliek (43 múltam) heppje, hogy kigyúrják magukat, mert ezzel akarják a korukat leplezni meg azt hiszik ezzel előnyt szereznek a fiatalabb csajoknál...holott a legtöbbje csak nevetségessé teszi magát. Akkora belekkel, mint a hát azt ráfogják "gyúrós has" :D
2022. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
#5 igen ezeken én is mindig nézek, hogy lóg már a mellük meg bőrük és felvesznek full kivágott izomtrikót. Nekem lenne ekkora önbizalmam xd
2022. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Inkább sportosabb vékony testalkatu vagyok hasam sincs, de a testartás és a pálcikás meglenés együtt szinte biztsos hogy vonzalom gyilkos ha másért nem akkor azért mert engem zavar kevesebbnek érzem magam de ugy hiszem hogy tudatalatt

végül is jogosan elvárt vonzó dolog is a nők részéről a maszkulim megjelenés.

Nem ugy akarom én sem hogy pocakos irányba menjen el alapvetően szeretek kerékpározni sokat akár futni is.

2022. szept. 6. 09:33
 8/25 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is rossz a tartásom. Igaz, én rengeteget sportoltam, és tetkóm is van. A csajozásban annyira nem akadályozott. Nyilván nem kaptam meg mindenkit, akivel össze akartam jönni, kaptam én is jópár kosarat. De emellett viszonylag sok nővel volt dolgom, volt több párkapcsolatom, és jelenleg nős vagyok.

Szóval a magabiztosság, és a fellépés rengeteget számít. Ezeket próbáld fejleszteni, persze az edzőterem látogatása mellett.

2022. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az edzéshez is "alázat" kell és türelem és hit. Dolgozok ezeken ezek a dolgok egymást lenditik fel balószínűleg.. Épp testben épp lélek. Ha nem érzem a testem vonzónak a lelkem a személyiségem a hangulazom is kárát szenvedi Ugyhogy mindenen elkezdek dolgozni.
2022. szept. 6. 09:39
 10/25 anonim ***** válasza:
Nekem rossz a tartásom és magas(196) + vékony is vagyok. Még csak nem is vagyok jóképű. Nem is foglalkozom kinézetemmel azon kívül, hogy néha megfésülködöm. De mindig jobb csajaim voltak. Szóval szerintem ennek nincs köze hozzá.
2022. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!