Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy pár tetoválásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pár tetoválásom, viszont egészen kicsik, - miért okoz ez gondot a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy taszítja a férfiakat (legalábbis akikkel eddig beszélgettem, randiztam) az, hogy vannak tetoválásaim. Legtöbb látható helyen (karjaimon), de elég könnyen el tudom fedni őket, ha olyanról van szó. Miért okoz ez gondot? Ettől kevésbé lennék nőies? Vagy esetleg más reakciót vált ki? Hol kellene ismerkednem, hogy ne legyen ebből fennakadás a másik fél számára?

2023. márc. 2. 13:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Tetkos pasikkal ismerkedsz, de én szerintem nem az miatt nem jön össze, vagy nincs vonzalom a részükről, vagy másokkal is randiznak.
2023. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A legtöbb tetkós pasi után a csapból is a lányok folynak:D Szóval ez nem egy teljesen járható út. Tudom jól, hogy vannak hibáim és önkritikám is van bőven. De az utóbbi 2-3 randinál mindegyik srác erre fogta, hogy miért lép. Sőt, az egyik konkrétan ki is jelentette, hogyha egy párt fogunk alkotni, akkor megtiltja, hogy több tetoválást csináltassak.
2023. márc. 2. 14:03
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Az durva, megeszi a franc őt. xD

Ismerkedj tovább, akad olyan biztos, akinek tetszeni fog. Ne foglalkozz a múlttal.

2023. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Mások nevében nem nyilatkozhatok, de nekem kimondottan bejön ha van egy csajnak tetkója. Egyébként is, meg azért is mert kreatív hajlamú művészlélek vagyok :D
2023. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mi tetszik a másikon, és mi nem.

Engem mondjuk nem zavarna, ha:

- nem valami vállalhatatlan dolgot ábrázolnak,

- nem akar engem rávenni, hogy tetováltassak,

- nem akarja televarratni magát,

- és ha lesz gyerekünk, nem tetoválást akar majd 14. születésnapjára ajándékozni. ;-)

Egyébként nem zavar. Bár tény, hogy jobban szeretem, ha nincs.

Mondjuk egy olyan, aki már randin azzal kezdi, hogy mit tiltana meg, lehet, hogy jobb is, hogy nem lett semmi.

2023. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

#4 - Nyilván a kérdésem önmagában is eléggé nyílt volt, így csak "általános" (sztereotípiákból adódó) vagy személyes tetszést/nemtetszést tud bármelyik válaszadó kifejezni.


#5 - Igazad van már rögtön az első mondattal, inkább amit nem értek, az az, hogyha tudom, hogy külsőségekben nem egyezünk, mert tegyük fel, piercingje van vagy éppen tetoválása és én rendesen irtózom az ilyesfajta dolgoktól, akkor mit várok? Hogy majd megváltozik a véleményem a randin a két szép szemétől? Szóval inkább csak ez bosszantó.. a próbálgatás. Szerintem nem túl fair szimplán bizakodni abban, hogy majd valami miatt nem fog érdekelni, hogy tetoválása van valakinek, ha annyira adok a külsőségekre és nekem pont nem tetszik a másikban. Főleg, ha az a találkozó előtt nyíltan le van kommunikálva, így fel is tud készülni a randipartner a helyzetre. VAGY még a kommunikáció során őszinte és egyenes marad, elmondja, hogy emiatt nem feltétlen érzi működőképesnek. Két felnőtt ember között szerintem ez is működőképes lehet.

2023. márc. 2. 14:39
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudta randi előtt, hogy vannak tetoválásaid? Mert ha igen, és neki ez kizáró ok, akkor azért nem egészen érthető, hogy miért ment bele. Esetleg úgy volt vele, hogy "ad egy esélyt", hátha az összkép tetszeni fog neki? Vagy csak egy kamu-érv, és igazából mással volt a baja, csak nem merte elmondani?

Egyébként: igen, vannak, akik azt remélik, hogy majd a kedvükre alakítgathatnak...

2023. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

#7 - Köszi a választ!!

Igen, a randi előtt beszéltünk róla, volt is, amelyikről kért képet, szóval még csak elképzelnie sem nagyon kellett:D Azt is tudta, hogy mennyi van és hogy legtöbb látható helyen.

2023. márc. 2. 14:56
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van egy pár tetoválásom. Karomon, lábamon, hátamon. Némelyik nem is kicsi annyira. Eddig egy olyan ember volt, akit zavart. Megértettem, ennyi, van ilyen. De én azt vettem észre a 90%át nem zavarta. Ja és egyik pasin sem volt tetoválás közülük.
2023. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem vonzó. 🙂
2023. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!