Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy lehet, hogy a gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy lehet, hogy a gyakorizó emberek körében a dohányzás, előző kapcsolatból származó gyerek és tetoválások általában kizáró okot jelentenek? Milyen emberek járnak ide?

Figyelt kérdés
Gyárban én azt tapasztalom, hogy az emberek 90%-a dohányzik és tele vannak tetoválásokkal meg előző kapcsolatból származó gyerekekkel. Hivatalos adatok szerint az emberek 30%-a dohányzik Magyarországon. Lehet rossz körökben mozgok?

2020. máj. 23. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, nekem egyetlen családtagom, barátnőm, és azok párjai sem dohányoznak. Én voltam régen az egyetlen dohányos a volt férjemmel, de mindketten leszoktunk kb 15 éve. De fiatalon volt velem olyan, hogy srác aki vonzódott hozzám abbahagyta az udvarlást, mert zavarta, hogy cigizek, pedig állandóan fogat mostam, rágóztam stb. Azt mondta, már a tudat is zavarja és hogy lesz majd így gyerekem. Nem hibáztatom érte, mióta nemdohányzó lettem én is képtelen lennék dohányzóval összejönni. Ugyanez vonatkozik a tetoválásra is, nekem ennek proli hatása van.

A gyerek viszont nem zavar, az természetes.

N 43

2020. máj. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Andi80018 ***** válasza:
95%
A dohányzás nálam is kizáró ok lenne, a tetkó nem, ha igényes. A gyerek téma pedig azoknál lehet probléma, akiknek még nincs, és a kiválasztott emberrel szeretnének csak közös babát, nem kérnek az előző kapcsolatból, és az ex gyerekéből. Persze ezt sem lehet kategorikusan kijelenteni, valakinek nem gond. Szerintem abszolút érthető, ha egy fiatal nő egy gyermektelen férfival szeretne párkapcsolatot kialakítani.
2020. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

A dohányzás már nem menő és irdatlan sok pénzbe kerül, fiatalok közül elég keveset látok magam körül cigizni mostanában.


Tetoválásnál szerintem főleg a nőket érinti a dolog. Ezek a tipikus derékra tetovált partitetkók meg mell feletti feliratok elég kiábrándítóak tudnak lenni.


Más gyerekét meg nevelje aki akarja.

2020. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Talán két ismerőst tudnék mondani aki dohányos, nekik ha jól tudom a párjuk is az. A gyerekeket nem szeretem, ezzel nem tudok mit kezdeni és valószínűleg nem azon múlik, hogy milyen körökben mozgok.

A tetoválás nagyon jól is ki tud nézni, de nagyon undorítóan is. Ezt tetoválása válogatja, nálam maga a tetoválás ténye nem kizáró ok.

2020. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Gyerek: A fiatalabbakat ez jobban zavarja, mondjuk tizen-huszonévesen. De 30 vagy pláne 40 felett már elhiszem hogy több ember mondja azt, hogy nem zavarja ha a másiknak gyereke van. Itt relatíve sok a fiatal ezen az oldalon.


Cigi: Nálunk egyetemen a 100 fős évfolyamból kb 10-en dohányoztak, de inkább annyian se. Most a munkahelyemen 30 emberből kb 4-5-en. Ha már így felhoztad a témát te magad, akkor a gyári melósok pedig erősen lefelé torzítják a statisztikát ehhez képest.

2020. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nekem is most jut eszembe, hogy gyári melós ismerősöm egy sincs.
2020. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

A magam nevében beszélek, de úgy gondolom, hogy a gyakorizó emberek többsége nincs abban a korban, hogy mindne szart toleráljon, de még abban sincs, hogy gyereket vállaljon. A cigi egyéni dolog, sokan nem dohányoznak, én sem (sport miatt) és ezt nem is tolerálnám. A tetoválás teljesen mindegy, bár ha valami ócska szar, az jó képet fest az illető jelleméről. A gyerek meg...


Komolyan, huszonévesen mi a szart kezdjek egy kölökkel? Ha lenne gyereke a páromnak, az azt jelentené, hogy vagy beleasszonyosodni tudnék csak a kapcsolatba, vagy ő lenne rohadt felelőtlen és hanyag a gyerekével azért, hogy azt az életvitelt éljük, amit szeretnék. Egyik sem vonzó.



Amúgy nekem ismeretségi körben nem bevett a gyerekpotyogtatás (főleg nem a semmire, aztán lelépni), a dohányzás sem gyakori annyira, a tetoválások meg igényesek, ha vannak. Gyári munkást én sem ismerek, szakik közül is csak az idősebb generációban vannak. Nagyrészt értelmiségi/egyetemista réteg vesz körül.

2020. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

A dohányzás csak akkor zavar ha érződik, és ha állandóan mindig mindenben meg kell állni 5 percre hogy bagózzon egyet a lány.

A tetkó nem zavar, ha szép és nem ízléstelenül sok.

A gyereke, na az már kizáró ok, egyrészt mert nem szeretem őket, másrészt meg másnak a gyerekét max pénzelheted, meg hurcolászhatod, de nem nevelheted. És ezt éreztetik is veled még akkor is ha amúgy beilleszkedsz az új apuka szerepbe.

2020. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Mivel még fiatal vagyok ezért zavarna ha lenne a páromnak gyereke

Dohányzás nem kizáró ok, de ne szivjon napi egy dobozzal, ráadásul en is peldaul barátom miatt szoktam le

Tetko szinten nem kizaro ok es nekem ha igenyes akkor még tetszik is

2020. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Mert mindenki szeretné magasra tenni a lécet az életben, de nem lehet mert akkor mindenki egyedül maradna. Ezért a neten önérzetesek csak az életben kevésbé. Jól látod.
2020. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!