Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az, hogy lehet, hogy a gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy lehet, hogy a gyakorizó emberek körében a dohányzás, előző kapcsolatból származó gyerek és tetoválások általában kizáró okot jelentenek? Milyen emberek járnak ide?

Figyelt kérdés
Gyárban én azt tapasztalom, hogy az emberek 90%-a dohányzik és tele vannak tetoválásokkal meg előző kapcsolatból származó gyerekekkel. Hivatalos adatok szerint az emberek 30%-a dohányzik Magyarországon. Lehet rossz körökben mozgok?

2020. máj. 23. 08:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dohányzom nem iszom nem drogozok és nincs gyerekem. Sőőőt mérnök vagyok és dolgozom/vannak céljaim és mellette is humoros vagyok. Nos ha csak annyit várok el nő féltől hogy ő se dohányozzon/igyon/drogozzon/legyen gyerek akkor nem hiszem hogy túl sokat kérek...
2020. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. A szűk környezet, amiben mozogsz, nem reprezentálja a világot. Én pont az ellenkezőjét tapasztalom a kutatóintézetben, ahol dolgozom. Ez is csak egy szelete a valóságnak. Esetleg próbálj hasonló paranéterekkel rendelkező nőkkel ismerkedni, mint amikkel te bírsz. Ez sokkal célravezetőbb lenne. Bár a párkapcsolat sikere sok egyéb tényezőn is múlik.
2020. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező itt a gyakorin mindenki egyetemet végzett nem dohányzik nem iszik milliók vannak neki megtakaritva gyereket se vállal csak ha már van 20 millája erre külön de ha már vállalt akkor a világ legjobb szülője stb......Úgyhogy ez egy nagyon elit hely😅Na meg hát anonim..............
2020. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

11-es vagyok és a 13-as nak üzenem hogy nem csak anonim módom merem ezt idepöfögni... Szívesen megadom a facebookom is. És igen vannak milliós megtakarításaim a bankban... Ha jársz Szegeden akkor meg mehetünk egyet hamburgerezni és ott beavatlak a nagy titokba is...


Úgy vannak milliós megtakarításaim hogy amig nincs barátnőm addig a szülőnél élek pedig 30 vagyok... (persze amikor van nő akkor albi és nem anyuci szoknyája van) de jelenleg így a fizetésem 80-90% át el tudom tenni. És voálá... Ott a megtakarítás a jövőre...

2020. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves 14.Akinek nem inge nem veszi magára.A facebookod nem kérem köszi nem igazán szoktam használni.Szegeden fogok járni hamarosan nincs is tőlem olyan messze.A meghivást lehet elfogadom előre is köszönöm.De te is nyilván tudod hogy mennyi trollkodó ember van a gyakorin.
2020. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14-es: De azért remélem te is elismered, hogy ez nem mindenkinek járható út, hogy a szülőknél lakjon.


Egyébként a kérdésre válaszolva én személy szerint a dohányzást elítélem, hiszen nem csak nem dohányzom, hanem leszoktam évekkel ezelőtt és egy teljesen értelmetlen dolognak tartom, aminek az összes "hasznos" tulajdonsága az elvonási tünetek enyhülésében (nyugtat) kimerülnek.


Gyereket nem akarok én sem, így értelemszerűen másét sem. Az exek folyamatos jelenlétére egy kapcsolatban meg egyébként is allergiás vagyok, a gyerek meg élethosszig tartó kapcsot képez.


A tetoválás viszont egyáltalán nem zavar, felőlem tele lehet piercingekkel is és hordhat színezett kontaktlencsét, lehet bármilyen színre festve a haja, az ilyesmi engem sosem zavart. Szerettem mindig az extrémebb külsejű nőket.

2020. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!