Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy pár tetoválásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pár tetoválásom, viszont egészen kicsik, - miért okoz ez gondot a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy taszítja a férfiakat (legalábbis akikkel eddig beszélgettem, randiztam) az, hogy vannak tetoválásaim. Legtöbb látható helyen (karjaimon), de elég könnyen el tudom fedni őket, ha olyanról van szó. Miért okoz ez gondot? Ettől kevésbé lennék nőies? Vagy esetleg más reakciót vált ki? Hol kellene ismerkednem, hogy ne legyen ebből fennakadás a másik fél számára?

2023. márc. 2. 13:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
38%
Komolyan Van ilyen ember aki még egy ilyen kérdéshez is idehozza a saját lakást kell venni mindenáron kérdést basszus
2023. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként ez a szamoai cucc mitől olyan érdekes azon kívül, hogy Dö Rokk révén divattá vált?

Én sem állnék össze tetkós nővel, valahogy esztétikailag nem vonz+komolytalannak is tartom őket valamiért (férfiakat is), de ez szubjektív nyilván.

2023. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
39%

Egyertelmu hogy kizaro ok a tetovalas, meg szexre sem kellenel.


34F

2023. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem valami vállalhatatlan minta/szöveg van rajtad és tudta is a férfi,hogy van tetkód nem értem miért ment el randira veled,ha ő nem szereti a lányokon a tetoválást.Tud vonzó lenni egy tetoválás is,de nem mindegy mit ábrázol.
2023. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
37%
Mert ez egy elbacott világ... Azt vigyorogva kell elfogadnunk, hogy a bácsiból néni lesz, de a tetováltak még mindíg bökik egyesek szemét....
2023. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%
24 gondolom élőben más az összkép.
2023. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
40%
Nekem tetszene, semmiképp nem kizáró ok, ha olyan még vonzó is lehet! Mit ábrázolnak?
2023. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
76%
Nemrég randiztam egy csajjal, szex közben kutyapózban a lapockáján a szeretlek Balázs felirat eléggé hervasztó volt
2023. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem ezzel még soha nem volt bajom, pedig van tetoválás mindkét alkaromon (nem is olyan kicsik), egy kisebb a felkaromon, kulcscsonton plusz gerincem mentén végig. Barátomon nincs egy se, de imádja a rajtam lévőket, azt mondta szerinte szexi. Többször volt már olyan is, hogy barátokkal elmentünk valahova iszogatni, beszélgetni és jöttek velünk olyan srácok, akik pl barátnőim párjainak a haverjai voltak, tehát nem találkoztam még velük és amikor beszélgettünk, akkor néhány mondat után mindegyiket érdekelte a tetoválásom, hogy mikor csináltattam, van-e máshol is, milyen jól néznek ki, sőt volt aki megkért, hogy feljebb húzom-e a pulcsimat, mert csak egy része látszott ki. :D Volt buliban, aki úgy jött oda, hogy látta a tetoválásokat a karomon és neki nagyon bejönnek a tetovált nők.. Na egy szónak is száz a vége, ha tényleg normális mintáról van szó meg nem is olyan nagyok, mint írod, akkor szerintem nem feltétlen ez volt a fő probléma, csak lehet egyszerűbb volt erre fogniuk. Ettől függetlenül persze vannak férfiak, akiknek nem jön be semmilyen varrás, velük nem kell foglalkozni, más világ vagytok.
2023. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem jön be egyáltalán, van egy tetoválásom 17évesen hülye voltam, de aztán utána semmi értelmét nem láttam, csajokon sem tetszett soha, sőt sokáig azt hittem kizáró tényező, aztán megismertem feleségemet, aki konkrétan az állától a lábfejéig full ki van varrva, igaz, sokkal jobban tetszene tetkók nélkül, egyszer szülinapomra azt kaptam, hogy ilyen testépítő festékkel befestette magát bőrszínűre tetőtől talpig :D

De szeretem és úgy szeretem ahogy van, ha ő így érzi magát jól, hát ez van.

Nem a tetkójaiba szerettem bele, hanem abba, hogy mellette örökké fülig ér a szám.

2023. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!