Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha börtönviselt vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha börtönviselt vagyok, akkor egy nő a határozott, tapasztalt védelmező férfit látja bennem? Van tetoválásom is, és kipattintottam magam az évek alatt.

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 07:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Nem félek senkitől!

Felállítok bárkit egy az egyben ha nézeteltérésbe keveredek!

2021. dec. 29. 07:50
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem!Én a börtöntölteléket látnám benned,aki gyilkos,rablo vagy nem tudom mit csináltál.Nem érezném biztonságban magam egy ilyennel.Pont ellenkezőleg!Biztos egy agresszív állat vagy.Soha nem jönnék össze olyannal,aki bármiértis,de börtönben ült!🤮
2021. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Mar csak egy BMW-vel jaszkariznod es kotekedned, utana jo leszel....



37F incel

2021. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Van tetoválásod is, ki is vagy pattinta, meg ugye bárkivel kiállsz szemtől szemben. Ezek ismeretében valami nagyon kisstílű bűnöző lehetsz. Nem, az ilyenekkel nem állnak le a nők, nem éri meg nekik az esetleges herce-hurca, ha megint keresne a yard, akik "izgalomra" vágynak, azok a nagyobb halacskákkal foglalkoznak, de ott ugye már milliókkal, esetleg milliárdokkal játszanak a srácok, az egy másik "dimenzió" :)
2021. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hat fiam,ha bőrit tudod felmutatni egyetlen érdemként eddigi pályafutásod soran a nőnek,az elég baj. Esetleg a tanulmányi eredményeidre büszke vagy?Vagy van egy jó vallalkozásod,netan sportban jeleskedsz?Vagy segítesz a rászorulókon..tudsz gitarozni..ilyesmikkel kéne inkabb büszkélkedni.

A többit meg rá kell hagyni a rendvédelmi szervekre.

Egy modern allamnak többé kevésbé vannak ilyen esetekre fizetett alkalmazottai.Nem neked kell revolverrel,bottal meg késsekkel igazságot szolgáltatni.

2021. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Erre mit kéne valaszolni? Én félnék egy ilyen ferfitol. Nem birom az agressziot.
2021. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Egy álom vagy.
2021. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

nyilvan kamu a kerdes.

de nem, normalis nok nem fognak az izomagyu bortontoltelekekre bukni, sot.

2021. dec. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis lúzer vagy te öcsém, sok volt neked a gta5.


Elméletben meg egy ilyen alak kb. az értéktelenség csúcsát képzi. Védelmező? 😂 Egy az egyben? Addig örüljön az ilyen, ameddig a törvények védik. Az igazán veszélyes emberek nem akarnak feltünők lenni, ők ésszel harcolnak. Egyszer keménykednél, majd azt sem tudnád honnan ér a halál. 💣💥✝️

2021. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy kamu a kérdés, de amúgy az hogy valaki ki van pattintva meg tetovált még nem is lenne gáz, azért olyan férfiakkal is látni sokszor egész szép nőket.
2021. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!