Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha börtönviselt vagyok, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha börtönviselt vagyok, akkor egy nő a határozott, tapasztalt védelmező férfit látja bennem? Van tetoválásom is, és kipattintottam magam az évek alatt.

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 07:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Félnék tőled.
2021. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Ezt te sem gondolhatod komolyan. 😂
2021. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Én egy tetkós cickányt látnék benned, pfujjvaze. De a valóság inkább az, hogy egy hernyótestű Pistike álmodozik a börtönről, ugye? :)
2021. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%
Én nő vagyok de tőbbféle küzdősportban is jártas, szal, bocs de nem releváns nekem, mert képes vagyok a hátsómat megvédeni hím nèlkül is.
2021. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hátpersze. Álmaimnetovábbjavagy.
2021. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te felállítasz bárkit, én viszont lealtatlak 1 perc alatt, az biztos öcsém.
2021. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
66%
A börtönviseltekben én az erőszakot és a bűnözést látom. Soha nem jönnék össze olyannal, aki okkal volt börtönben.
2021. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

#5: "Hat fiam,ha bőrit tudod felmutatni egyetlen érdemként eddigi pályafutásod soran a nőnek,az elég baj."


Pedig elég kemény hely, manapság, amikor a sok kákabélű még sorkatona sem volt valóságos fény az éjszakában a női ösztön számára egy ennyire rátermett férfi.


"Esetleg a tanulmányi eredményeidre büszke vagy?"


Az csak bétáknál számít meg mensa tagoknál.


"Vagy van egy jó vallalkozásod,netan sportban jeleskedsz?"


Lehet, hogy ezek valamelyike miatt varrták be.


"Vagy segítesz a rászorulókon..tudsz gitarozni..ilyesmikkel kéne inkabb büszkélkedni."


Ezekkel meg a szójaszakállas lúzerek próbálnak hódítani és ha szerencséjük van, akkor hónapok után kapnak arcra puszit a simpeskedéseikért.


"A többit meg rá kell hagyni a rendvédelmi szervekre."


Te se szorultál még rájuk úgy igazán éles helyzetben. Az ételfutár hamarabb kiér, mint ők.

2021. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként olyan vicces, hogy mennyire álszentek tudnak lenni az emberek, a valóságban meg az ilyenek mellett mindig vannak jó nők.
2021. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Te valami sarki posta rabló lehetsz. Ezek az emberek nem túl intelligensek.


Láttad a Nagy pénzrablást? A nők olyan csávóval, mint a rablás kitervelője, összejönnének. Nem keménykedik, szerény, alázatos, nem egy ripacs stb... Ő a nagypályás vonzó bűnöző, te meg a proli bűnöző vagy.

Eltévesztetted az országot öcsém. Nem valami Árja Testvériség tag vagy, ahol félistenként kezelnek, ha sokat ülsz.

2021. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!