Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy pár tetoválásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pár tetoválásom, viszont egészen kicsik, - miért okoz ez gondot a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy taszítja a férfiakat (legalábbis akikkel eddig beszélgettem, randiztam) az, hogy vannak tetoválásaim. Legtöbb látható helyen (karjaimon), de elég könnyen el tudom fedni őket, ha olyanról van szó. Miért okoz ez gondot? Ettől kevésbé lennék nőies? Vagy esetleg más reakciót vált ki? Hol kellene ismerkednem, hogy ne legyen ebből fennakadás a másik fél számára?

2023. márc. 2. 13:54
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%

Kb ugyanazt tudnám leírni, mint a 9-es,még a tetkók helye is stimmel :D Egy exemet zavarta, senki mást, férjemet sem.

#5 nem tudom milyen lelkű ember az, aki 14 evesnek tetoválást ajándékozna. 18 éves korig semmi, és utána is leinformálom a tetoválót. Ha régóta tervezné, és nem valami ordas baromság, akkor állnám az elsőt, de ahogy írtam, csak 18 év felett, és olyan művésszel, aki minőségi varrást csinált.

2023. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom milyen lelkű ember az, aki 14 evesnek tetoválást ajándékozna"

Pedig van ilyen, nem is kevés. Mondjuk olyan is, aki a 14 éves gyerekének napi szinten veszi a cigit...

2023. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyban függ attól, hogy milyenek a tetoválások. Én pl. rosszul vagyok azoktól, akik nonfiguratív tetoválásokkal vannak tele (nem a szamoai tetoválásokra gondolok, hanem a gagyi sufni-nonfiguratívra) Engem személy szerint az is zavar, ha megkérdezem, hogy miért pont lepkét varrattál magadra és a válasz az, hogy "hát, ez tetszett meg a katalógusban"


Illetve, a tapasztalatom az, hogy sokan baromira igénytelenek. Spórolnak a saját testükön és elmennek a legolcsóbb helyre, pedig már annyi helyen csinálnak realisztikus tetoválást ... csak hát az a fránya pénz ugye. Inkább megcsináltatja a gagyit, csak hogy neki is legyen. 🙄


42/N

2023. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
58%
Pasi vagyok, engem a világból ki lehetne kergetni a tetkókkal. A szememben igénytelen, saját testünket firkapapírnak használó mentalitás. Olyan érzésem van vele kapcsolatban, mint az interneten rengeteget kommentelő emberekkel, hogy kényszert éreznek, hogy nekik le kell írniuk állandóan a véleményüket. Itt is annyira ki akarnak a tetkókkal fejezni valamit, vagy annyira ki akarnak tűnni, kompenzálni emberek, hogy muszáj valami f***ságot odapingáltatniuk. Nekem is vannak elveim, nekem is tetszenek dolgok, nekem is vannak szép emlékeim és szeretteim, de nem b***atok egyikkel kapcsolatban se a testemre semmit.
2023. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Én randiztam egyszer egy csajjal, akin sex kőzben a felső combján találtam egy birodalmi sast horogkeresztel, mondanom sem kell gondolom, hogy nem volt több randi :D

Szerintem így látatlanban megválaszolhatattlan, nem lehet, hogy nem veled, hanem a tetkóid jellegével van a baj?

2023. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
A tetoválással kapcsolatban nekem az a problémám hogy egyrészt akkora divat lett(tényleg minden mezei barmon van már valami firka,óra,rózsa,stb szarságok)hogy én már csak azért se vagyok hajlandó beállni ebbe a nyájba mert nem olyan ember vagyok aki ész nélkül megy a tömeg után. Másrészt tudom hogy mennyibe kerül és sokan felelőtlenül inkább erre költik a pénzüket mintsem a jövőjükbe fektetnék. Értsd: a csajszi albérletben lakik,nem hogy saját lakása nincs de még önerőre sincs pénze félretéve,tehát egy utolsó csóringer de egészhátas tetkóra azért kiteszi a zsét ha kell akkor személyi kölcsönből. Na az ilyennel tervezzen az ember közös életet...
2023. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!:)

#15 - Nem gondolnám, hogy a tetkóim jellege bárkit is elijesztene, sem sátánista, sem spirituális, sem egyéb elvont mintám nincs:D Főleg vonalrajzok, kézírás... Tényleg apró és visszafogott minták.

2023. márc. 2. 17:15
 18/33 A kérdező kommentje:
#16 - Abszolút megértem, hogy miért vagy feldúlt, de ez egy egészen más helyzet:) Azt gondolom, hogy ez kimondottan általános szemlélet volt részedről. Nyilván a kérdésemből bármire lehet asszociálni, de nem vagyok egy kicsapongó, felelőtlen kistini, akinek fogalma sincs, hogy hova tart... Tudom és ismerem a határaimat. Attól, hogy vannak tetoválásaim, sosem költöttem erre minden pénzem. A tetoválásaimon kívül céljaim és álmaim is vannak, amikért küzdök és teszek is:)
2023. márc. 2. 17:24
 19/33 anonim ***** válasza:
72%
Én se szeretem a tetkókat, van ilyen. Keress olyat akinek bejön
2023. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
60%
Lehet olyan mint a sittes tetkó, ez is lehet taszító a férfiak részéről.
2023. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!