Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják lejjebb adni az igényeket külső tekintetében, a férfiak meg miért tudják?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom ott leginkább fiatal nők vannak de azért vannak férfiak is. (kormányhivatal)

Az ottani nők szinte mindegyike az ilyen sportos sármos férfias férfiakat akarja. Olyan férfiakra rámondják hogy csúnya nem vonzó akikkel semmi baj nincsen, teljesen átlagosak... oké van rajtuk esetleg négy öt kiló plusz de egyáltalán nem csúnyák és nem kövérek.

Én is meg barátaim is simán lejjebb tudják adni az igényeket, tökre megtudtam szeretni egy duci nőt is mert tök jó volt vele, volt fiús rövid hajú barátnőm is. de őt is nagyon szerettem


febr. 23. 07:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Túl sokat képzeltek magatokról az a baaaaj...
febr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy puszta általánosítás. Én férfiként nem tudom lejjebb adni külső terén és inkább maradok egyedül, mert szenvedés lenne az egész kapcsolat egy olyan nővel aki alig tetszik. Nem mindenkinek van erre igénye, hogy lejjebb adja. Inkább próbálkozok több lehetőséget találni aztán majd csak összejön.
márc. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!