Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják lejjebb adni az igényeket külső tekintetében, a férfiak meg miért tudják?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom ott leginkább fiatal nők vannak de azért vannak férfiak is. (kormányhivatal)

Az ottani nők szinte mindegyike az ilyen sportos sármos férfias férfiakat akarja. Olyan férfiakra rámondják hogy csúnya nem vonzó akikkel semmi baj nincsen, teljesen átlagosak... oké van rajtuk esetleg négy öt kiló plusz de egyáltalán nem csúnyák és nem kövérek.

Én is meg barátaim is simán lejjebb tudják adni az igényeket, tökre megtudtam szeretni egy duci nőt is mert tök jó volt vele, volt fiús rövid hajú barátnőm is. de őt is nagyon szerettem


febr. 23. 07:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%
Ha az említett hölgyek amúgy sportolnak, akkor oké, hogy a párjuk is tegye azt. Ha csak olyan átlag nők, akkor én se értem.
febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem jó a kérdés.

Egyrészt nem kifejezetten férfiszépség pasiknak is van párjuk, másrészt tele a gk azzal, hogy "kövér, ronda férfi vagyok, de szép, karcsú nőt akarok"

febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe sem jutna összejönni egy olyan férfival, aki úgy van velem, hogy lejjebb kellett adnia az igényeit.
febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

értelmetlen kérdés.

olyan van, hogy első látásból nem érdekel, de mire megismer, akkor egyre szzebb képet kap a kisugárzás miatt.

febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%

A válas egyszerű: a sperma olcsó, mert végtelen áll rendelkezésre belőle, a petesejt drága, mivel limitált a mennyisége.

Biológiai okokra vezethető vissza az egész dolog, hogy a nemek miért viselkednek máshogyan.

Egy férfinek az a jó, ha minél többfelé tudja "elszórni a magvait", most tekintsünk el attól, hogy a mai világban már nem ez jellemző és nem a cél, de a biológiai ösztön ugyanúgy megmaradt.

A nőknek pedig jól kell megválogatniuk kivel állnak össze, mivel ők esnek teherbe, nekik kell 9 ónapig a gyereket saját magukban nevelni, majd általában utána is a gyerek önnálósodásáig a nőké a felelősség.

Nyilván megint az a helyzet, hogy a biológiai ösztön megmaradt, hiába létezi ka fogamzásgátlás. Ezek sokkal régebbi, kvázi genetikailag, faji szinten belénk kódolt dolgok, minthogy pár évtized/évszázadnyi fejlődés befolyásolni tudná.

A nők válogatósabbak mert alapvetően értékesebbek egy társadalom számára, a férfiak pedig egymással kell, hogy versenyezzenek a limitált "erőforrásért".

A világot a pinci hajtja a mai napig, minden ide vezethető vissza.


Tetszik vagy sem, de neked férfiként azért kell teperni, hogy a nők, vagy legalábbis egy nő téged válasszon, nem pedig arra várni, hogy majd valamelyik "leadja az igényét".

A legtöbb nő nincs erre rákényszerítve és soha nem is lesz ezt ne felejtsd el.

Gondolj csak bele, ha van egy törzs 50 férfi, 50 nő, ahol a férfiak elmennek vadászni, balul sül el a dolog és mondjuk 45 férfi meghal, a maradék 5 tökéletesen elegendő ahhoz, hogy a törzs fennmaradjon.

Ha viszont az 50 nő megy el vadászni és hal meg közülük 45, akkor a törzs kihal. Ennyire egyszerű a képlet.

febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjuk már ezt az általánosítást! Mindenki, akár férfi vagy nő, a külső az elsődleges, kell a szexuális vonzalomhoz. Persze, van, aki kicsit enged, mert megtetszik az illető személyisége, de van, aki nem tágít, a zsánerére vár. Az már más kérdés, hogy egyedül marad-e. Nem uncsi még ezt a mennyit számít, meg kinek mennyire fontos a külső kérdést naponta feltenni kb. 400 féle verzióban, hol a nőkre, hol a férfiakra vonatkoztatva? Én elhiszem és tudom, hogy rossz egyedül, mert nem fogadnak el valakit a külseje miatt, teljesen megértem, de ha nem választ senki, nincs mit tenni. Én is átlagosan nézek ki, egyedül is vagyok, rosszul viselem, de ez van. Van, akinek könnyű párt találni, van, akinek nincs szerencséje. Hiába a sok jó belső tulajdonság, ha nem tetszel a másiknak és nem vonzódik hozzád.
febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"Eszembe sem jutna összejönni egy olyan férfival, aki úgy van velem, hogy lejjebb kellett adnia az igényeit."


Na azért királynőnek se gondold magad!

febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Ja, mekkora önjelölt királynő vagy, ha nem szeretnéd, hogy a pasid fanyalogva legyen veled. Ezeknek a mai nőknek micsoda elvárásai vannak!
febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Brutális! 😒
febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%

"Eszembe sem jutna összejönni egy olyan férfival, aki úgy van velem, hogy lejjebb kellett adnia az igényeit."



Én sem.

febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!