Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők sokkal jobban elfogadóak a külső tekintetében?

Figyelt kérdés
Egy férfinél a külső sokkal fontosabb, jól nézzen ki az a nőy formás legyen, szép mellek, vékony ezekhez tudnak vonzódni a nők, a nőknél más a helyzet ha lelki érzelmi biztonság megvan és figyelmes velük a férfi akkor nyert ugye van a nőknél még ha nem is olyan jól néz ki egy férfi.. Nem véletlen van rengeteg csúnya csóró férfi átlagos normális nökkel
febr. 22. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Na ez megint egy orbitális baromság, aminek köze nincs a valósághoz.
febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ezt mikor fejezitek már be? Csúnya, csóró, átlagos mi a francot gondolsz magadról, hogy embereket így kategorizálsz?
febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez is szélsőség, amit leírtál most.


Ugyanez fordítva, ami nagyon gyakran feltűnik ezen az oldalon, hogy a nőknek sokkal nagyobb az elvárása külső tekintetében, míg a férfiaknak nem. Tök ugyanez.


Mi van? Aranyközépút nem létezik emberek?

febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Mert a férfinak van pénze amivel kompenzálja azt, hogy szarul néz ki. Ellenben a nőnek csak a teste van kb max 35 éves koráig aztán kuka. Egy nő lejjebb tud adni az igényeiből ,csak azért, hogy ne kelljen dolgoznia vagy könnyebb élete legyen. A férfi miért adna le az igényeiből, ha nincs rászorulva anyagilag a nőre?
febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Tudod,a hormonok dolgoznak. Ezert mondjak,h a noket nem lehet megerteni. Soxor en se ertem sajat magam.

A testszaga is befolyasol az illetonek meg a hangja,meg a kisugarzasa,a rezgesszintje. A vonzodas nem centikkel merheto ,nem lehet objektiven tekinteni erre a temara.

febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Nálam így van, de nők tobbsegenek fontos a kulso
febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem teljesen jól látod, ezért nem értem sosem az itteni incel hisztit..

A férfiaknak a vonzalomhoz kell, hogy a nő (számukra) szép legyen.

A nőknél ezt csomó dologgal ki lehet váltani.

A férfiakat nem érdekli, hogy egy nő vicces, vagy jó dumás vagy jó karrierje van, pénze, se hogy családcentrikus, se az önbizalom, amég nem szép...

Mindaddig a nőknek akkor is vonzóak a fent sorolt férfiak, ha nem azok.

Ezért nem értem, hogy tényleg az itt síró férfiak ebből egyiket se tudják hozni?

febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%

Vicces hogy a valóságot pontosan megfordítva… 😀


Nem mondom hogy a férfiaknak megfelel akármelyik tehén nő. De a nők 1000x felszínesebbek

febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8. Ez egyáltalán nem így van nem véletlenül mondják azt hogy a férfi a vizuális típus, meg egy férfinak elég ha egy fokkal szebb mint az ördög, nem véletlenül születtek ezek a mondások
febr. 22. 19:53
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

"A férfiakat nem érdekli, hogy egy nő vicces, vagy jó dumás vagy jó karrierje van, pénze, se hogy családcentrikus, se az önbizalom, amég nem szép...


Mindaddig a nőknek akkor is vonzóak a fent sorolt férfiak, ha nem azok.


Ezért nem értem, hogy tényleg az itt síró férfiak ebből egyiket se tudják hozni?"


De... most nem azért, de nekem minek kéne egy vicces faszi, akinek csak egy picsa meg egy mell vagyok?


Tudom, hogy ezzel a pasikat akarod nyugtatni, de nőként elkeserítő, hogy a férfinak nem számít az ember, aki vagyok, csak az, milyen a mellem.

febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!