Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők sokkal jobban elfogadóak a külső tekintetében?

Figyelt kérdés
Egy férfinél a külső sokkal fontosabb, jól nézzen ki az a nőy formás legyen, szép mellek, vékony ezekhez tudnak vonzódni a nők, a nőknél más a helyzet ha lelki érzelmi biztonság megvan és figyelmes velük a férfi akkor nyert ugye van a nőknél még ha nem is olyan jól néz ki egy férfi.. Nem véletlen van rengeteg csúnya csóró férfi átlagos normális nökkel
febr. 22. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

9, azért születtek, hogy helyretegyék a nőket, és felmentsék lustaság alól a faszikat.

Egyformán vizuálisak vagyunk. Ezért van Hollywood tele szexi pasikkal is.

febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

10. Nem, total félreértesz.

Érdekli a férfiakat milyen vagy, de csak MIUTÁN szépnek és vonzónak tart külsőre is.

Amég ez a nőknél nem igaz. Egy nőt egy nem a legjobb képű férfi is megtudja fogni ezekkel a belső tulajdonságokkal..

A nőké is nagyon fontos, de elsősorban az, hogy szépnek, vonzónak lásson. Utána a többi.

febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Duma...bla bla bla.


Ez egy kérdés, a másik oldal ellen kérdésére.


Semmi másra nem jó ez a kérdés mint hergelni a népet.


1-ik kérdésben a nők a problémásak

Másik kérdésben pedig a férfiak...

febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez baromság nemm elfogadóak, csak szólok ezt akarják terjeszteni magukról de ez csak mese ugyan úgy meg van mire gerjednek szólva el kéne felejteni ezt a mítoszt!
febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%

Mi ez a baromság?


Minden nő a magas pasikat imádja, az alacsonyakat utálja.

febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%

14# Bradpittre gerjednek, meg a többi kirakatpasira.


A normálisakat leszarják!

febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hat én aztán nem vagyok az 😂
febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már, mivel most szakított velem a volt párom, mondván szeret és nagyon jó embernek tart, de mégsem vagyok számára olyan vonzó, mint kellene. Egyébként fölösleges ezen a témán lovagolni, hogy nőnek-férfinak mi fontos, külső, belső, pénz, lakás, kocsi, stb. Minden ember más, mindenkinek más fontos. Lehet, ami nekem fontos, másnak nem és fordítva. Én szimpátia, jellem alapján választok, nem érdekelnek a külsőségek, csak legyen az illető jóravaló ember, a többi meg alakul, ha alakul.
febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció
febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!