Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hasonlót a hasonlóval elv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlót a hasonlóval elv vagy ellentétek vonzzák egymást elv érvényesül inkább külső tekintetében?

Figyelt kérdés
Tehát ronda rondával és helyes helyessel, vagy fordítva is van össze vissza?
2016. márc. 9. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a való életben szépen látszik, hogy erre semmi törvényszerűség nincs.
2016. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mindenre van példa. azért ha nem is világszépe valaki, adhat magára, lehet igényes, ápolt, csinos, le lehet fogyni, lehet jol öltözködni..stb. vonzo belsőt nem ilyen egyszerű épiteni.
2016. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Ronda, átlagos, szép nők mind a magas, izmos, jóképű férfiakat keresi. A szépek meg is kapják általában. Az átlagosak is megkapják néhány esetben. Éééés a csúnyák is megkapják.


Az átlagos, vagy az átlag alatti férfiak viszont nem kapnak meg semmilyen nőt.

2016. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Érdekes én pont fordítva látom, pedig átlag alatti pasi vagyok (ma is kiröhögött két csaj)
2016. márc. 9. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban hasonló a hasonlóval.
2016. márc. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Változó. Én van, amiben a hasonlót preferálom, van, amiben az ellentétet. Pl. testalkatban a hasonló a szimpatikus (nem vagyok se sovány se kövér, és azok tetszenek, akik szintén se nem soványak se nem kövérek), de pl. magasságban az ellentétem a vonzó (én alacsony vagyok és a magasabbak tetszenek jobban, de minimum apámnál valamivel magasabbak, mondjuk öcsém magasságúak, imponál, ha ki tudnak segíteni, ha valamit nem érek el, meg egyébként is szívesen lennék kb. 10 centivel magasabb).

Én magamról ezeket tudom kiemelni ebben a témában.


Aztán mindenkinél más.

2016. márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nézd, 20-30-as ismerőseimre, illetve gimis fiuismerőseimre nézve azt kell mondjam, egész sokszor látom azt a felállást, hogy helyes, átlag feletti pasi, aki mindenkinek jo parti lenne külsőleg-belsőleg, csunyácska, és olykor nem is jo izlésű lánnyal van együtt. szépet széppel is ismerek jo párat. csunya-csunya felállást nem nagyon. azért ha sportol valaki, és van stilusa, az már félsiker, mégha nem is szép arcra. a gond azokkal van, akik elhanyagoltak, meghiznak. nekik tényleg az lenne sztem am egoldás, hogy kihozzák magukbol a legjobbat, nem csak a párkeresés miatt, hanem maguk miatt, nőne az önbizalmuk, pozitivabb lenne az életük, a közérzetük. aa pszichologus ismerőseim is szokták mondani, akik elhiznak ,elhagyják magukat, azok a hájjal növesztenek korlátokat, falakat maguk köré, ez gyakran lelki eredetű probléma. akaraterővel meg lehet ujulni nekik is.
2016. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlót vonzza. Axióma.
2016. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt ellentétes és hasonló barátnőm is. Egyik sem működött hosszabb távon. Így azt hiszem a dolog random. De azért előnyös a hasonló háttér, személyiség, felfogás és gondolkodásmód.
2016. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"A hasonlóak vonzzák egymást, disznó vagy sertés egyre megy, patkány az egérrel próbálkozhat de a szerencse csak nekem kedvez!"
2016. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!