Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a tini csajoknak sokkal magasabbak az elvárásaik külső tekintetében?

Figyelt kérdés
Ha küldök képet magamról a tini csajoknál alapból a külső a lényeg és utána, ha nem vagyok az esetük nem is akarnak ismerkedni, de egy idősebb lánynál azért ez nem olyan tragédia, ő még így is szívesen ismerkedik.
2013. jan. 13. 02:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más korosztály. Az idősebbeknek még többet mondogatták, hogy "nem a külső a lényeg"...
2013. jan. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

+ Rá is jöhettek időközben (pár csalódás után?) hogy nem (csak) a külső a lényeg.

De ahogy észrevettem, arra azért mind hangsúlyt fektet, hogy legalábbis elfogadható legyél nekik külsőleg.

2013. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert még tinik. Pont. Na meg ebben a korban még sokat számít a barátnők, osztálytársak véleménye, mit szólnának, ha ő egy ronda pasival járna stb.

Emlékszem, 13 éves koromban még én is csak a fiúk külsejét néztem... aztán ahogy egyre idősebb lettem, egyre többet számított a belső és egyre kevesebbet a külső. Ezek a tinik is ki fogják ezt nőni, ahogy idővel egyre érettebbek lesznek.


24/N

2013. jan. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy egyre többször megkaptad, hogy felületes és "ribi" vagy, ezért jobbnak láttad stratégiát váltani. :) Nem állítom, hogy így volt, mindenesetre közrejátszhatott.

Bár jó esetben rájön az ember: a külső valóban nem minden!

2013. jan. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minden lány kezdetben hisz a szép szőke hercegbe, fehér lovon. Aztán később már nem alapvető a hercegi rang, még később a hajszíne sem fontos, majd a szépség sem. Egy idő után a pedig már ha nincs ló, a szamár is jó.

Semmi gond, csak ki kell várni.

2013. jan. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van benne valami, utolsó, bár a hercegi rang kicsit "fordított". Először semmi sem számít, csak, hogy tetsszen. Később már kezd fontossá válni a belső (néhány idegesítő, kibírhatatlan, fárasztó illető után). Még később már az is számít, hogy ne te legyél, aki egyedül gürizik, miközben ő ül a fotelben selyemfiút játszva, "szépségének" teljes tudatában...és akkor elgondolkozik az ember, hogy igen, feleljen meg külsőleg, de azért (legalábbis hosszú távra) együtt is lehessen vele "élni". Legalábbis ne csessze el az életed. :)
2013. jan. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jó, de én a fiatal csajokra bukom, nem tudok vonzódni egy vén nőhöz, aki a kutyának sem kell már, addig nem akarok várni. :/
2013. jan. 13. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha addig vársz, te is vén leszel. Sok huszonéves csajnak meg már a 18-20 éves fiú kell. Itt is egyre több az ilyen kérdés.
2013. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 4! 3. vagyok... senki nem mondta, hogy "ribi" lennék, nem is pasiztam, ebben a korban én még csak nézegettem a fiúkat (nézegetéshez meg ugye az is elég, ha jól néz ki XD ennél többhöz már nem :-)) Mikor már kapcsolatot szerettem volna, addigra a külső alig számított.

Az van, hogy a 13-14 évesek többségének tényleg fontosabb a kinézet, de ez életkori adottság. Kinövik.


Kérdező! Te hány éves vagy?

2013. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A külső felnőtt korban már nem fog olyan sokat számítani mint a belső.Meg a tini csajok..persze ha egy meglátszó izmos gyereket látnak elolvadnak 1 hét múlva meg sírnak hogy micsoda tapló(tisztelet a kivételnek)Ilyen tini korban szerintem fontosabb a tanulás mint hogy barátnőzz mert ebben korban alapozod meg a jövőd.
2013. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!