Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják lejjebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják lejjebb adni az igényeket külső tekintetében, a férfiak meg miért tudják?

Figyelt kérdés

Ahol dolgozom ott leginkább fiatal nők vannak de azért vannak férfiak is. (kormányhivatal)

Az ottani nők szinte mindegyike az ilyen sportos sármos férfias férfiakat akarja. Olyan férfiakra rámondják hogy csúnya nem vonzó akikkel semmi baj nincsen, teljesen átlagosak... oké van rajtuk esetleg négy öt kiló plusz de egyáltalán nem csúnyák és nem kövérek.

Én is meg barátaim is simán lejjebb tudják adni az igényeket, tökre megtudtam szeretni egy duci nőt is mert tök jó volt vele, volt fiús rövid hajú barátnőm is. de őt is nagyon szerettem


febr. 23. 07:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha valakit csúnyának tartanak a nők, akkor az csúnya. Ugyanígy, ha egy nőt minden férfi visszataszíntónak tart, akkor teljesen irreleváns, hogy a többi nő mit gondol róla.


Lehet az a véleményed, hogy az említett férfiak nem csúnyák, csak teljesen lényegtelen.

febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

"Olyan férfiakra rámondják hogy csúnya nem vonzó akikkel semmi baj nincsen, teljesen átlagosak"


Oké, akkor randizz velük te.


Én például nem szeretem a sárga színt. Neked lehet éppenséggel a kedvenc színed is, attól még nem fogom megszeretni meg hordani, mert más preferenciáim vannak.

febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Össze tudtál jönni rövid hajú nővel is? Ez az igények lejjebb adása? De a nőknek össze kéne jönni olyannal is, aki szerintük taszító! Azért kicsit más mértékben kéne leadni az igényekből, nem gondolod?

A te példáddal élve ők is biztos kötnek kompromisszumot, például van/nincs szakálka, van/nincs barna/kék szeme, stb.

Másrészt meg semmi közöd hozzá, hogy a kolléganőid kikkel akarnak összejönni, meg sikerül-e egyáltalán.

febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

Akin van túlsúly az automatikusan átlag alatti. Csak jelzem egy 180/90 kilós emberen 20!!! Kg felesleg van a mai felfogás szerint.


Amit te 5 kgnak hiszel az 20-25.

febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne jó a nőnek, ha lejjebb adná az igényeit? Hmmmm?
febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Direkt hergeled az embereket ezekkel a f*sz kérdésekkel?
febr. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

#6


szerintem van 2-3 idióta aki direkt csinálja. állandóan ezeket a kérdéseket írják ki.

febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Mert a nők inkább csak kapni szeretnének, élvezni a javakat (a férfiaktól), a férfiak meg adni.
febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Miért adnám lejjebb ha megkaphatom a 185 magas jóképű focistát is, aki egyébként meg mérnök? Én is jó nő vagyok, naponta edzek, figyelek a táplálkozásomra. Az elhízás azonnali off a legtöbb nőnél, de az is, ha csak nagyobb hasa van az illetőnek. Igénytelenségre utal. Soha a világtörténelemben nem volt olyan, hogy a kövér lett volna az ideál, a kövérek mindig hátrányban voltak az edzett, sportos emberekkel szemben.
febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha a férfi nagyon kanos akkor úgy van, hogy végülis a kevésbé szép nőre is be tud indulni.
febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!