Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg az a legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg az a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy őt boldoggá tegye a férfi és az másodlagos, hogy a férfi mit szeretne?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor, hallom, látom, hogy a nők azért vannak a pasival mert az meg tesz értük minden olyat amit a nők akarnak.


Amint nem szakítás, megcsalás.


Egy kapcsolatban egy nőnek az tényleg másodlagos, hogy ő is boldoggá tegye a férfit? Örüljön a férfi, hogy a nő egyáltalán szóba állt vele?



febr. 21. 14:31
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kérdező nem kéne azokat a nőket akikkel dolgod volt összehasonlítani a többivel.
febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
17%

Hát vannak rettenet egoista nők, akik valamiért azt hiszik, körülöttük forog a világ.

Poén sokszor az, hogy olyan borzalmas ronda, nőietlen izé ezek közül néhány, hogy tiszta vicc.


És akkor vannak nagyon csinos, nőies, odaadó nők is szerencsére.

febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

23# igen.


A saját magam és a barátaim tapasztalatai, de gondolom azt gondolod, hogy ez mind kitaláció, hazugság és incel vagyok..

febr. 21. 18:22
 34/51 A kérdező kommentje:

24# abszolút nem így van.


Akkor boldog a férfi, ha egy olyan nővel van akiben megbízhat, kívánják egymást és nem jön elő a nekem több jár mert én nő vagyok stb..

febr. 21. 18:24
 35/51 anonim ***** válasza:
19%

A nők a kapcsolat elején szándékosan kivárnak, hagyják a férfit megnyilatkozni, hogy mit is tervez a kapcsolattal. Ahogy telik az idő és azt érzik, hogy a szekér nem abba az irányba és nem azzal a tempóval megy mint ahogy azt a férfi ígérte, akkor hajlamosak átvenni az irányítást. Lássuk be, hogy egy jól működő családban ahol gyerekek is vannak valakinek irányítani kell, ilyenkor nem igen fér meg 2 dudás egy csárdában.

Párkapcsolatok döntő többségében nem a férfiak szoktak balhézni amiatt ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy azt korábban eltervezték, férfiaktól várják a problémák megoldását. Biztos van ellenpélda is, de családomban, ismeretségi körömben az a ritka ahol a nő kikéri a férfiak véleményét, felvázolja mit szeretne és a megvalósítást meghagyja a férfire minden felelősséggel együtt.

febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 Leclerc ***** válasza:

14. Előre leszögezném hogy elhatárolódom a kérdezőtől, és aki incel baromságokat kér rajtam számon, azt ignorálni fogom.


Szóval az a kérdés hogy ez "pasi mindent megtesz értük, amit a nők akarnak"

mit takar, mikor egy férfi ezt mondja. Ezt és ehhez hasonlókat már több helyen hallottam. Szerintem ez arra vezethető vissza, hogy a férfia megpróbálnak saját erejükön és képességeiken felül teljesíteni, hogy párjuk legyen. Van valamilyen vélt, vagy valós képük róla, hogy mit vár a másik, és olyanná "dolgozzák" magukat. Például legyél pozitív, ha nem vagy az, akkor is fordulj ki magadból, és add elő hogy vidám vagy. Csak meg kell erőltetni magad, és lesz nőd. Persze ez visszaüt, mert nem téged fog szeretni, hanem azt akit legyártottál magadból. És ilyenkor jönnek az ilyen nagy odamondások, hogy én mindent megtettem érted. (pontosabban amit szerintem elvársz) A nők meg persze ebből semmit nem értenek ilyenkor, hisz a pasi nem számol be arról, hogy milyen kis luzerből dolgozta fel magát, arra akit esetleg szeretnek is.


Előzetesen a félreértések elkerülése végett:

-Nem alítom hogy a nők nem dolgoznak magukon.

-És azt sem alítom hogy ne tennének bele egy kapcsolatba, ők is vastagon.

Csak egyfajta megélést írtam le, ami SZERINTEM az ilyen férfiakat jellemzi.

febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
56%
Minden embernek fontosabb a saját boldogsága.
febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
66%

A férfiaknak tényleg az a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy őt boldoggá tegye a nő és az másodlagos, hogy a nő mit szeretne?



Nagyon sokszor, hallom, látom, hogy a férfiak azért vannak a nővel mert az meg tesz értük minden olyat amit a férfiak akarnak.



Amint nem szakítás, megcsalás.



Egy kapcsolatban egy férfinak az tényleg másodlagos, hogy ő is boldoggá tegye a nőt? Örüljön a nő, hogy a férfi egyáltalán szóba állt vele?



Fordítva hogyan tetszik kérdező? Miért indulsz ki abból amit hallasz, vagy látsz ha az csak egy töredéke az egész sztorinak? Ugye tudod, hogy a legtöbb ember szereti az áldozat és szent szerepét eljátszani miközben ő ugyanúgy bűnös mint a másik? Ketten vannak abban a PÁRkapcsolatban, nem létezik, hogy csak az egyik követett el sorozatosan hibákat, de mégha netán úgyis lenne aki benne maradt a kapcsolatban, tűrte, hogy odáig fajuljon mint a megcsalás, szakítás az jó nagy hülye!

febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
66%

"A saját magam és a barátaim tapasztalatai, de gondolom azt gondolod, hogy ez mind kitaláció, hazugság és incel vagyok.."


Mi az a "mind", ami kitaláció? Nem mondasz semmit. Homályosan általánosítasz. Nem volt semmilyen tapasztalatod.

febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj, hogy mindenki a maga szemszögéből nézi és éli meg a helyzeteket.

Mai példám:

Nagyon elfáradtam mostanság. Egyedül viszem-hozom a gyerekeket mindig, stresszes a munkám, én foglalkozom szinte csak a kicsikkel mikor itthon vannak. Még most is egy projektet rakok össze este 9-kor és ált. így megy ez minden nap(kb napi 10-12 óra munka a 8 helyett), max 6 óra alvás.

Kicsit összeszólalkoztunk, megkaptam, hogy szenvedezek itt, pedig"ki van nyalva a fenekem".

Kérdezem, miért is olyan jó nekem szerinte? Hát mert ő a legtürelmesebb, toleránsabb férj, általában ő főz, nem szól érte ha kupi van, sok a mosatlan stb-ez igaz.

Viszont ő az, aki netto 1 órát foglalkozik velünk, eszünk és megy fel TV-zni, 8-kor már alszik, én meg egyedül intézek mindent.

De látom rajta, hogy meg van győződve az igazáról, ő úgy érzi, tök sokat tesz értem. Ami lehet így is van, csak én meg másképp érzem. Nem ilyen fekete-fehér dolgok ezek.

febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!