Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg az a legfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg az a legfontosabb egy kapcsolatban, hogy őt boldoggá tegye a férfi és az másodlagos, hogy a férfi mit szeretne?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor, hallom, látom, hogy a nők azért vannak a pasival mert az meg tesz értük minden olyat amit a nők akarnak.


Amint nem szakítás, megcsalás.


Egy kapcsolatban egy nőnek az tényleg másodlagos, hogy ő is boldoggá tegye a férfit? Örüljön a férfi, hogy a nő egyáltalán szóba állt vele?



febr. 21. 14:31
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
9%

A mai Európai és Amerikai kultúrában igen. Az Ázsiai kultúrában még nem. Ott az a lényegesebb, hogy a férfi mit szeretne egy nőtől.

Ezért lett óriási őrület az ázsiai nők iránt.

febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
2%
Keleti, déli nők a legjobbak.
febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
12%
Valahol hallottam egy mondást ami valahogy így szól: A férfiak a nőket szeretik, a nők a gyerekeket, a gyerekek az állatokat.
febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
71%
Definiáld légyszíves azt, hogy a "pasi mindent megtesz értük, amit a nők akarnak"! Ez mit jelent? Nő vagyok, igyekszem kitalálni, de nem nagyon értem, hogy mire szeretnél kilyukadni. Arra gondolsz, hogy a nőt vigye wellnesezni, vegyen neki gyémánt gyűrűt meg toronyórát lánccal? Számomra alap dolog, hogy a férjemmel mindenben közösen döntünk. Még abban is, hogy este mit nézzünk a Netflixen. Mert tiszteljük egymást és figyelembe vesszük a másik igényét is. Ha valami olyat tesz a férjem amit ő nem teszi boldoggá, akkor rosszul érzem magamat. Úgyhogy halvány lilám sincs, hogy mire gondolsz. Gondolom ez is valami himsoviniszta incel baromság és most ezzel magyarázod meg, hogy neked miért nem jutott nő.
febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
83%

14#


Itt a férfiak 90% szívből gyűlöl mindent, amit a nők úgy általában szeretnek, és meg vannak győződve róla, hogy a férfiak mindent csak kényszerből tesznek. Közben meg a férfiak is szeretnek utazni, wellnessezni, városban kajálni, és Netflixen sem csak a véres, darabolós, robbantgatós akciót szeretik.


A logika szerintem az, hogy ha látnak néha férfiakat, akik "megtesznek" valamit, pl mennek nyaralni a csajukkal, akkor azt óriási áldozatnak hiszik a férfi részéről és nem értik, hogy vajon a nő mit tesz ezért cserébe. :D

febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer nagyon szerettem egy férfit, jobban, mint az életemet. Megtettem mindent, hogy ő boldog legyen. Megadtam mindent, lemondtam dolgokról, neki adtam mindenemet. Egyszer azt mondta, jobbat érdemlek nála, olyat, aki nekem is megad mindent és aztán elment. Azóta úgy vagyok vele, hogy boldoggá teszem magam, ahogy tudom. Nem kell másnak erőlködnie.
febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
27%

Ázsiai kultúra? Pontosabban?


Mert én pont tegnap olvastam AmItheAsshole kategóriában a kommenteknél, hogy az egyik ázsiai kijelentette, hogy náluk nem szokás másnapos kaját enni, a másik ázsiai rákontrázott, hogy náluk meg pont igen.

febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
16%
17. Volt önkritikája és tapintatos volt. Van ilyen.
febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
83%
Én mindent megteszek érte ahogy ő is értem. Maximálisan kölcsönösen figyelünk hogy a másiknak hogy jó.
febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

14# te nem ilyen vagy akkor, de miért általánosítasz és miért állítod be úgy, hogy minden nő olyan mint te??


A példád jó: Arra gondolsz, hogy a nőt vigye wellnesezni, vegyen neki gyémánt gyűrűt meg toronyórát lánccal?


Igen erre is gondoltam, meg a lelki kihasználásra. Nevettessél meg munka után mert igénylem, ha nem akkor elhagylak.

Ha panaszkodok hallgassál meg.


Fordított esetben nagyon sokszor nem kíváncsi a nő a férfi babára, megnevettetni meg végképp nem fogja a nő a férfit..


Én inkább szomorú tapasztalatoknak mondanám.

Sok nő ilyen itt a gyakorin mégis minden nő tökéletesnek állítja be magát. Az összes férfi aki le merte írni, hogy ő is tapasztalt hasonlót azonnal le lett pontozva.


Ez mutatja, hogy milyenek a nők.

febr. 21. 15:55
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!