Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne lejjebb adni az igényeket?

Figyelt kérdés

Egy éve voltam utoljára a Tinderen nemrég lett vége a kapcsolatomnak.

Elég sok olyat látok akik már 1 éve is fent voltak megismertem a képeket.

Akik nem találnak párt több mint egy éve, azok inkább élnek egyedül mint hogy egy kicsit engedjelek az igényből?


jan. 16. 00:50
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

Nem tudom. 😔

De egyedül sem jó ezeknek az embereknek.

Másképp nem Tindereznének.

jan. 16. 04:48
 22/58 anonim ***** válasza:
78%
Drága, sokan csak alkamit akarnak azok közül, akik évek óta vannak fent, sokaknak nem jön össze semmi. Viszont van, aki tényleg élete párját keresi, s csak úgy nem fog már csak jóindulatból sem másokkal szórakozni, hogy épp legyen vkije, és azon a véleményen vagyok, hogy jobban is teszi, aki így csinálja. Volt, h vágytam pasi szerelmére, pedig tudtam, hogy nem szeret, de "tartott" engem, mert kényelmes volt neki. Rengeteget szenvedtem... én élből utasítom el azt, aki iránt nincs érzelmem, amit sokszor zokon vesznek, de jobb ez így mindenkinek, hidd el, tapasztalatból mondom.
jan. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Nem szeretném, hogy valaki csak beérje velem, amíg nem talál jobbat.

Ugyanúgy elvárom ezt magamtól is, hogy csak azzal jöjjek össze, akit valóban szeretnék és nemcsak belenyugodnék, hogy más úgy sem lesz.

Ezek miatt fordulhat elő, hogy már több éve nincs senkim, de akkor sem fogom lejjebb adni. Hosszútávon és komoly kapcsolatban gondolkodom és nem adhoc jellegűekben.

jan. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
62%

Az örökös Georg Simmel-féle filozófia:

A szerelem egy olyan üzlet, ami az egyik félnek mindig előnyös.

Amelyik a kevésbé szerető fél, az diktál...

jan. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
60%

De, lejjebb kéne adni kicsit némely embernek.


Én is tindereztem és évek óta ugyanazok a nők vannak fenn a 30km-es zónámban.


Hogy miért? Leírok egy példát:

Autótakarító a csaj, nevetséges bérért és neki csak olyan kell aki jól keres és van lakása. Na, egy jól kereső, lakásos csávó pont nem egy autotakarító nőt akar majd. Ez látszik is, mert évek óta fennvan.


A másik fajta nő pedig az, aki elhiszi magáról, hogy ő szép. A valóságban meg teljesen átlagos nő, egy szép nő igényeivel. Szintén kuka a legtöbb csávónak.


Van az a 3% aki valóban normális és az értékrendszere is az, na ők hamar el is kelnek.

jan. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
67%
Mi az hogy kevésbé szerető?
jan. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
55%
Mi közöd neked más igényeihez?
jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
22%

27 - Elméleti kérdés és teljesen jogos. Ezek az elszállt nők ugatnak le egy rakás velük amúgy egy szinten lévő csávót.


Pl. étteremben voltam még tavaly decemberben, 3 ápoló csaj beszélgetett arról, hogy milyen proli az egyik gyerek mert műszakozik. Ismerem a 3 csajt, mindhárom szingli, nem találják a "MEGFELELŐ" embert.


Ironikus, hogy az ápoló csajok szólnak le egy olyan embert, aki amúgy velük egy szinten van vagy még jobban is keres. Nekem pont, hogy ilyen műszakozó ápoló csaj nem kéne sose. Inkább legyen rendes munkája.

jan. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
30%
A nők inkább egyedül maradnak, mint hogy egy átlagos külsejű férfival összejöjjenek.
jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, te is a Tinderen lógsz újra, vedd már észre magad.
jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!