Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lejjebb adtam az igényeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejjebb adtam az igényeket, esélyt adtam olyanoknak, akik nem tetszenek, tudatosítottam magamban, hogy mennyit érek. Mégis undorodom tőle?

Figyelt kérdés

Lejjebb adtam a igényeket külső és belső téren is, és tudatosítottam magamban, hogy semmit se érek, és sose fogok tetszeni egy normális kinézetű, jó humorú, intelligens, extrovertált embernek sem, akárhogy erőlködöm.

Így hát maradtak a kis szerencsétlenek, akiktől kapok elég figyelmet, törődést (mert nekik sincs másnál esélyük), viszont mivel tőlük kapom, nem tudom értékelni. Nem szívesen írok vissza nekik, a velük való találkozást nem várom, utálok is rá készülődni, utálom, ha adnak valamit és azt meg kell köszönni.


2023. dec. 20. 17:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Aztán még akik összetehetnék a kezület hogy szóba állták velük, még azok kezdenek bunkózni meg hiszik magukat nyeregben meg feletted állónak és akarnak magas lóról pofázni. Majd figyeld meg.
2023. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Nekem olyan tapasztalatom volt eddig nyomikkal hogy empatiában résztvállalásban tisztességben korrektségben se tudnak semmit. Kár lentebb adni, nem jobbak. Ez tévhit.
2023. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez az "add lejjebb" a világ legnagyobb kamu bullshit dumája. Mit kéne lejjebb adni? Valakire vagy feláll, vagy nem! Nincs olyan, hogy "csak kicsit nem áll fel", vagy ilyesmi. Ha valakire nem izgulsz, akkor nem tudod lejjebb adni, megmagyarázni magadnak, hogy de, mégis feláll rá....

Ok, nyers voltam, de ez a lényeg.

2023. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Az ember mindig olyan klubba akar tatozni ahova nem fogadják be.

Felesleges olyanokkal ismerkedned akik nem tetszenek mert nem leszel boldog tőle.

2023. dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

4. Női agyad nem tudja milyen a ferfi...

Fel tud ugy is allni ha nem tetszik , de ez akkor van ha regota nem szexeltunk ami eleg sok idot foglal magabab

..

2023. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
6: benézted barátom, férfi vagyok, csak nem az igénytelen fajtából, akinek megfelel minden fadarab, ha ingyen adja magát
2023. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan perverz szituáció amire bármikor feláll, de általános esetben hagyományos szexnél ez tényleg nem igaz :D
2023. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem is értem ezt amikor velem is kavarnak hetekig aztán közlik hogy amúgy nem is tetszem nekik de azért folytatnák. azért ha elmagyaráznád kérdező hogy ennek mi az értelme az jó lenne, szerintem eléggé alap hogy csak olyanokkal ismerkedj aki bejön
2023. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Volt itt valaki aki azon panaszodott hogy elutasította a palit mert nem tetszik neki de zavarja hogy nem próbálkozik tovább és nem harcol érte mert vágyik rá hogy valaki elcsábítsa, az is te voltál?
2023. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem kell leadni! Kiskutyas öregasszony módjára kell élni!
2023. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!